facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-20
 

Rowerami przez Kubę z sakwami Deutera

Pierwszego czerwca, na Kubę wyruszyli podróżnicy: Agnieszka Borkowska i Mateusz Waligóra. Podróżować będą rowerami. Firma Deuter wyposażyła podróżników w sakwy rowerowe.
Dotychczas osobno przemierzali Europę, Afrykę i Azję, a od roku podróżują razem. Przed nimi największe dotąd wyzwanie - Kuba. Podróżować będą rowerami, by być niezależnymi, tak bardzo, jak jest to tylko możliwe.
Będą szukać odpowiedzi. Odpowiedzi na to, jak wygląda dzień mieszkańców wyspy, zarówno tych z Hawany, jak z prowincji w czasach „przejściowych trudności". Zostawiając kwestie polityczno - ekonomiczne za sobą, chcą także odnaleźć ślady twórczości i muzyków Legendarnego Buena Visa Social Club.

Agnieszka Borkowska, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego, zawodowo związana z Międzynarodową Korporacją Finansową. Podróżowanie ma we krwi i chce z nim związać swoją przyszłość. Wielbicielka ozorków i absurdalnego humoru.

Mateusz Waligóra, absolwent turystyki i rekreacji, a obecnie student Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacją. Współpracownik Magazynów Rowertour i NPM, pilot wycieczek i kolekcjoner płyt z muzyką World.

Wyprawie patronują: Portal Wirtualna Polska, Magazyn Rowertour, Polska The Times, Gazeta Wrocławska, Radio Luz.
Firma Deuter wyposażyła podróżników w sakwy rowerowe.

Źródło: BakoSport
 Rowerami przez Kubę
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com