facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-15
 

Rodzina w Chinach

Monika, Paweł, Marysia i Jaś jak mogą, to podróżują. W tym roku po Chinach: tuk-tukiem, metrem i pociągami sypialnymi. Spali na sienniku z grochu i na olbrzymim, wieloosobowym łożu. Jedli przepiórcze jaja smażone na patyku oraz niekończący się makaron.

Pokazem "Rodzina w Chinach" 21 listopada 2013 r. zostanie zainaugurowany nowy cykl podróżniczy „Podróże małe i duże” w Niepołomicach.

Spotkania odbywać się będą 1-2 razy w miesiącu w gościnnych progach Małopolskiego Centrum Dźwięku i Słowa w czwartki o godz. 19.00 (kino MCDiS). Szczegółowe informacje można będzie znaleźć na stronie www.mcdis.pl.

Na pierwszym pokazie zobaczymy Chiny na zdjęciach dzieci i rodziców: Moniki, Pawła, Marysi i Jasia Hadamów z Niepołomic, którzy jak tylko mogą, to podróżują. W tym roku po Chinach: tuk-tukiem, metrem i pociągami sypialnymi. Spali na sienniku z grochu i na olbrzymim, wieloosobowym łożu. Jedli przepiórcze jaja smażone na patyku oraz niekończący się makaron. Zobaczyli Wielki Mur, armię terakotową i najwyższe budynki Chin.
Marysia z Jasiem wszystko to sfotografowali, rodzice im pomagali i wszyscy razem pokażą to w MCDiS, 21 listopada 2013 r. o godz. 19.00.

Organizatorzy przygotowują niespodziankę - konkurs z nagrodami dla uważnych słuchaczy! A po duchowej uczcie zdjęciowej, coś dla ciała - przeniesiemy się na „after party” do „Piwnicy Dźwięku i Słowa”, gdzie przy gorącej czekoladzie będzie można porozmawiać z prelegentami w luźniejszej atmosferze. Kto wie, może uda się także zaparzyć chińską herbatę?

 


Więcej informacji: www.mcdis.pl.

Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-09-10
HYDEPARK
 

Burka w Nepalu nazywa się sari

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-31
HYDEPARK
 

Revelations

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-30
HYDEPARK
 

Magazyn TATRY (nr 65)

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-24
HYDEPARK
 

Elizabeth Hawley. Strażniczka gór

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com