facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-11-07
 

Rock Pillars Testing Tour znowu w trasie

Już niedługo kolejna edycja Rock Pillars Testing Tour! Startuje 27 listopada w Krakowie, na ścianie wspinaczkowej Reni Sport, a kończy się 19 grudnia na Transformatorze w Katowicach.
Po dwóch pierwszych edycjach, które okazały się absolutnym hitem – największymi imprezami tego typu w Polsce, organizatorzy postanowili... zwiększyć skalę! W tym roku odwiedzą jeszcze więcej ścian wspinaczkowych i udostępnią więcej modeli butów Rock Pillars. Wśród testowanych butów znajdą się modele przeznaczone dla początkujących i średnio zaawansowanych (Crest, Strike), a także dla pogromców najwyższych stopni trudności (Pearl, Rebel. Ozone, Diamond). Każdy z uczestników będzie miał możliwość wypróbowania wszystkich modeli oraz wyrażenia swojej opinii na ich temat. Dodatkowo w tym roku będą testowane sportowe, ultralekkie uprzęże Ocun: Ego i Ego3.

 

Także i tym razem wszyscy chętni będą mogli na własnych stopach sprawdzić zarówno najpopularniejsze modele Rock Pillars, jak i nowości, i podzielić się z nami swoimi odczuciami. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość uzyskania specjalnego rabatu na zakup butów Rock Pillars.

Podczas tegorocznego RPTT zobaczyć będzie można nowe modele Rock Pillars, które wejdą do kolekcji na początku przyszłego sezonu (katalog 2013), a całości dopełnią, podobnie jak w zeszłym roku, relacje filmowe.

Szczegółowy rozkład jazdy na: http://snapoutdoor.pl/rp


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com