facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-20
 

Rock Pillars Testing Tour - start

Już niedługo – 27 listopada - rozpocznie się kolejna edycja, kultowych testów butów wspinaczkowych Rock Pillars.

Szukasz dobrych butów wspinaczkowych? Nie jesteś pewien jakie wybrać? Znajomi, sprzedawcy i fora internetowe namieszały Ci w głowie? Rock Pillars Testing Tour nadchodzi z pomocą!!!

Już niedługo – 27 listopada - rozpocznie się kolejna edycja, kultowych testów butów wspinaczkowych Rock Pillars. Na najlepszych obiektach wspinaczkowych odbędzie się 15 imprez na rozrzuconych po całej Polsce. RPTT stwarza możliwość sprawdzenia w jakim modelu wspina się najlepiej, który jest najwygodniejszy, jaki rozmiar pasuje idealnie, oraz które buty warto kupić.

Ghost QC Rock Pillars będzie można przetestować na RPTT

 Dodatkowo Rock Pillars podczas testów gromadzi informacje użytkowników pozwalające w przyszłości tworzyć nowe modele butów wspinaczkowych, jeszcze lepiej dopasowanych do naszych potrzeb. W zamian za podzielenie się swoją opinią można uzyskać kupon rabatowy na zakup butów RP.

W pierwszym tygodniu akcji ekipa RPTT odwiedzi trzy ściany wspinaczkowe. W Krakowie, Reni Sport  (środa, 26.11.2013), Fabryka Mocy w Gliwicach (czwartek, 27.11.2013) oraz Eiger we Wrocławiu (28.11.2013).

Testowane modele Rock Pillars to: Diamond, Ozon QC, Pearl LU, Ghost QC, Strike QC oraz Crest QC. Pełny rozkład jazdy dostępny na oficjalnej stronie Rock Pillars Testing Tour:
www.rockpillars.com/polska


 Do zobaczenia na TESTACH !!!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com