facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-03
 

Rock Pillars - zmiana dystrybutora w Polsce

Firma RP Komponent, właściciel marek Ocun oraz Rock Pillars, w celu jeszcze lepszej obsługi klientów w Polsce, postanowiła od 1 sierpnia 2010 roku połączyć dystrybucje obu marek w ręku jednej firmy.
Dynamiczna zmiana rynku outdoorowego w Europie, stawia przed producentami, dystrybutorami i sklepami, nowe wymagania. Optymalizacja obsługi klientów, staje się ważnym elementem na każdym etapie drogi produktu z fabryki do końcowego klienta. Mamy pewność, iż decyzja którą podjęliśmy, pozwoli sprostać wyzwaniom nowoczesnej obsługi klienta hurtowego. Jest to nas bardzo ważne, aby na tak istotnym dla nas rynku jakim jest Polska, wszystkie podejmowane decyzje służyły umacnianiu naszej pozycji, z korzyścią dla naszych klientów. 

Zmiany, które wprowadzamy na rynku w Polsce, zbiegły się z innym, ważnymi dla naszej firmy, zmianami. Rozpoczynamy odświeżania wizerunku marki Rock Pillars, poczynając od nowego logo, a kończąc na wprowadzaniu nowych modeli butów wspinaczkowych.
Niewątpliwy sukces naszych jaki na rynkach zachodnioeuropejskich odniosły nasze topowe modele - Diamond, Ozone QC, Ozone Slipper - motywuje nas do dalszego rozwoju w tym segmencie. Jesteśmy przekonani, że w najbliższych sezonach postrzeganie marki będzie dalej rozwijało się w pożądanym kierunku, zarówno w oczach naszych biznesowych partnerów jak i z pozycji docelowego klienta - wspinacza o różnych stopniu zaawansowania.


Wierzymy, iż wszystkie plany marketingowe, zaplanowane wspólnie z nowym dystrybutorem - firmą Snap z Gliwic, przybliżą nas do celów, które postawiliśmy przed sobą w najbliższych latach. Znaczne zintensyfikowanie naszej obecności w wielu działaniach marketingowych w Polsce, z pewnością przyczyni się do satysfakcji z obecności marek Ocun i Rock Pillars w Państwa sklepach.

Jednocześnie chcieliśmy podziękować dotychczasowemu dystrybutorowi marki Rock Pillars w Polsce, firmie Uni- Sport, za dotychczasowy wkład w pracę nad pozycją naszej marki w Polsce.

Marek Klima
dyrektor sprzedaży i marketingu
RP Komponent spol. s r.o.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com