facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-04
 

Rock Pillars - nowości 2010

W tym roku Rock Pillars świętuje 20 rocznicę istnienia. Były to dwie dekady innowacyjnych rozwiązań i zaangażowania w produkcję najlepszych z dostępnych butów wspinaczkowych.
W tym roku Rock Pillars świętuje 20 rocznicę istnienia. Były to dwie dekady innowacyjnych rozwiązań i zaangażowania w produkcję najlepszych z dostępnych butów wspinaczkowych.


Z dumą podkreślamy, że wszystkie nasze buty są opracowywane oraz produkowane w Europie, tylko z najlepszych materiałów. Aby podkreślić ten moment prezentujemy siedem całkowicie nowych modeli opartych na najnowszej technologii.

Diamond


Diamond jest najbardziej wyrafinowanym modelem typu Lace Up (sznurowany). Konstrukcja oparta na nowym kształcie Excentric, agresywnie skierowany ku dołowi przód oraz formowana podeszwa skupiają nacisk na czubku. Jednocześnie specjalne ukształtowanie i anatomiczny system wiązania doskonale opinają but wokół stopy zapewniając wyjątkową precyzję oraz komfort jednocześnie. Połączenie skóry i mikrofibry oraz strategicznie umieszczona wyściółka czynią te buty miłymi w dotyku, a jednocześnie zapobiegają rozciąganiu.

Ozone QC oraz Ozone Slipper


Po trzech pracowitych latach i wielu testach mamy zaszczyt przedstawić opatentowaną technologię 3-Force® i zastosować ją w modelach Ozone QC oraz Ozone Slipper. Konstrukcja 3-Force® opina boki buta wokół przedniej części stopy aktywnie ją stabilizując, co pozwala zredukować skręcanie oraz straty siły nacisku podczas stawania na małych krawędziach. Dzięki temu możliwe było zastosowanie bardziej miękkiej i precyzyjnej podeszwy bez zmniejszenia skuteczności na krawądkach. Modele Ozone, oparte na konstrukcji Excentric przenoszą buty wspinaczkowe na nowy poziom!

Top Gun LU


Wiązana wersja popularnego i uznanego modelu Top Gun QC, oferuje wszystkie zalety sytemu wiązanego. Zastosowanie gumy nad palcami pozwala doskonale haczyć czubki, a podeszwa Vibram XS ‘klei się’ do najmniejszych krawądek i subtelnej rzeźby.

Strike oraz Strike QC

Podstawowym zadaniem stawianym tym butom było zapewnienie maksymalnego komfortu przy zachowaniu bardzo dobrych właściwości wspinaczkowych. Strike łączy w sobie precyzyjną konstrukcję oraz wysokiej jakości materiały. Wykonane zostały ze sztucznej skóry i wyposażone w miękką wyściółkę, co zapewnia komfort przy całodziennym użytkowaniu. Zbalansowana konstrukcja pięty utrzymuje but pewnie na stopie bez przesadnego uciskania palców.

Canyon

Pierwszy but podejściowy w naszej kolekcji! Łączy w sobie nasze dwudziestoletnie doświadczanie w konstruowaniu i produkcji butów wspinaczkowych z wszechstronnością butów turystycznych. W pełni otoczony gumą przód, przyczepna guma oraz precyzyjny i anatomiczny system sznurowania dają doskonałe czucie na skale, a specjalnie profilowana podeszwa z wytłumieniem z PU oraz żelową podeszwą wewnętrzną zapewniają całodniowy komfort! Stylowy i trwała konstrukcja – w skały i do pubu!

Oferta dostępna od 2010 roku!

Źródło: UNI-SPORT
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com