facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-03-05
 

Rekordowe targi KIELCE SPORT - ZIMA 2010

XXI Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej odwiedziło o 20% więcej osób niż w 2009 roku!
Wystawa KIELCE SPORT - ZIMA zorganizowana została z myślą o producentach, dystrybutorach, przedstawicielach, których łączy wspólna branża i pasja – sport. Ta impreza umożliwiła nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej współpracy oraz poszerzenie baz danych. Tegoroczna wystawa zgromadziła ponad 200 firm z całego świata. Liczba zwiedzających zwiększyła się aż o 20%.

Na każdym ze stoisk zwiedzający znaleźli najnowocześniejszy sprzęt i innowacyjne rozwiązania technologiczne w dziedzinie, która ich interesuje. Wystawcy prezentowali w tym roku wyjątkowo dużo nowości i ciekawostek. Wyjątkowe i unikalne rowery „Ferrari” znaleźć można było na stoisku DGGW z Warszawy. Firma 4F z kolei zachwyciła targowych gości kolekcją strojów olimpijskich, jakie nosili polscy sportowcy w Vancouver. Blizzard zaprezentował narty R-Power Full Suspension IQ, które zdobyły medal EUROPEAN SKI AWARD 2010 na prestiżowych sportowych targach ISPO w Monachium. Ponadto odbyły się pokazy mody sportowej na kolejny sezon zimowy, najlepsi polscy rolkarze zmierzyli się na Kielce Trade Show Slalom Jam 2010, a wszyscy chętni mogli sprawdzić swoje umiejętności w slackowaniu, czyli chodzeniu po linie.

KIELCE SPORT - ZIMA 2010 stały się również miejscem światowej premiery systemu narciarskiego Snow Rails, który zaprezentowały gwiazdy Teatru im. Stefana Żeromskiego. Wielokrotnie nagradzani kieleccy aktorzy Dawid Żłobiński i Artur Słaboń przygotowali piętnastominutowe zabawne przedstawienie, podczas którego po raz pierwszy na świecie oczom widzów zaprezentowano superbezpieczne nie krzyżujące się narty. Do sukcesu powstania systemu snowrails przyczyniło się wielu profesorów i studentów Wyższej Szkoły Zawodowej z Burgdorf ze Szwajcarii. Wykorzystali oni najnowsze techniki w celu przetestowania nowatorskiego systemu, zaprojektowanego przez Ulo Gertsch’a. Opracował on ruchome łączenia scalające ze sobą parę nart przed i za wiązaniami. Występowi towarzyszyła muzyka znakomitego Krzysztofa Komedy.

Do zobaczenia na letniej edycji targów KIELCE SPORT - LATO już w połowie sierpnia!

Źródło: www.targikielce.pl.
 Rekordowe KIELCE SPORT - ZIMA 2010
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com