facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-18
 

Reel Rock Film Tour 2011 już w lutym

Miasto to straszne miejsce. Wiadomo. O ile lepiej byłoby wspinać się teraz po cieplej skale gdzieś w Tajlandii, parzyć kawę na portaledge’u wiszącym gdzieś na El Capie i obserwować wschód słońca czy rozgrzewać odmrożone palce w małym namiocie na himalajskim gigancie?
Ale skoro nie można jechać, to pozostaje albo wyć do urlopu albo wybrać się do kina na Reel Rock Film Tour 2011 i na półtorej godziny oderwać się oglądając szczęściarzy, którzy ze wspinania żyją.

Tegoroczna propozycja to sześć obrazów filmowych: dzieje wyścigu po najlepszy czas na Nosie (El Capitan), historia drobnej 9-latki, która szturmem zdobywa świat bulderingu, zmagania Tommy’ego Caldwella na najtrudniejszej na świecie klasycznej drodze wielkościanowej, dzikie akrobacje szalonego slack-line’owca, który nie lubi asekuracji, najbardziej przewieszona wspinaczka lodowa świata oraz odyseja zimna na pakistańskim ośmiotysięczniku.


Wszystko to, a nawet więcej już 16 lutego 2012 roku w warszawskim kinie Luna. Początek seansu o godzinie 18:45. Bilety w cenie 17 złotych będzie można nabywać w kasie kina wraz z początkiem lutego.

Wszystkie filmy z polskimi napisami.


Więcej informacji:
www.cinemaensemble.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com