facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-01-22
 

Red Bull Zjazd na Krechę 2016

Już 23 stycznia w Jurgowie odbędzie się pierwszy przystanek Red Bull Zjazd na Krechę 2016. Rejestracja stronie www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku do godziny 9 rano. Do udziału w rywalizacji będzie można zapisać się również w biurze zawodów w dniu imprezy.

Red Bull Zjazd na Krechę to jedno z najciekawszych wydarzeń zimowych w Polsce. Opinię tę potwierdzają zarówno zawodnicy biorący udział w rywalizacji o tytuł najszybszego narciarza lub snowboardzisty sezonu jak i zgromadzona na stoku, dopingująca ich publiczność. 

 
Pierwszy przystanek tegorocznej edycji Red Bull Zjazd na Krechę odbędzie się już w najbliższą sobotę, 23 stycznia, w Jurgowie. Warunki narciarskie w stacji są znakomite. Dzięki silnym mrozom, które panują na południu Polski od początku stycznia, pokrywa śnieżna na trasach ma grubość od 40 do nawet 150 cm! 

Na najbliższą sobotę zapowiadana jest piękna słoneczna pogoda, więc wszystko wskazuje na to, że inauguracja tegorocznej rywalizacji odbędzie się w znakomitej zimowej oprawie.
 

Aby wystartować w Red Bull Zjazd na Krechę 2016 wystarczy mieć skończone 16 lat, sprawne narty lub deskę snowboardową i dość odwagi, by zmierzyć się z najszybszymi. Rejestracja na stronie: www.redbull.pl/zjazdnakreche potrwa do piątku do godziny 9 rano, ale do udziału będzie można zapisać się jeszcze w dniu imprezy od godziny 8:00 w biurze zawodów, zlokalizowanym w karczmie przy mecie. Jest o co walczyć, bo obok tytułu zwycięzcy Red Bull Zjazd na Krechę, na najszybszych czekać będą również nagrody ufundowane przez partnerów imprezy firmy GoPro, HEAD, Quiksilver oraz Roxy. 

I PAMIĘTAJCIE, KTO PIERWSZY TEN LEPSZY!
 

HARMONOGRAM RED BULL ZJAZD NA KRECHĘ 2016:

23 stycznia - Jurgów, stacja JurgówSki

30 stycznia - Zieleniec, stok Gryglówka

6 lutego - Szczyrk, Juliany

13 lutego - Zakopane, Polana Szymoszkowa
materiały prasowe

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Goryonline
 
2017-07-14
O TYM NIE PISZEMY
 

Łowcy miodu w Himalajach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-06-18
O TYM NIE PISZEMY
 

Enduro MTB – nie taki diabeł straszny. Historia prawdziwa

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2017-04-20
O TYM NIE PISZEMY
 

Jak myje się bóbr?

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2017-03-13
O TYM NIE PISZEMY
 

Shivaay atakuje

Komentarze
0
 
Maciek Szopa
 
2017-02-22
O TYM NIE PISZEMY
 

Wspinaczka, Mountain Dew i Bollywood

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com