facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-05-07
 

Reaktywacja sklepu wspinaczkowego w Podlesicach pod szyldem Milo

Nieobecny przez 3 lata sklep wspinaczkowy stał się ponownie charakterystycznym elementem podlesickiego krajobrazu dzięki akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez Milo.
Tuż przed Świętem Pracy fani jurajskiej wspinaczki mieli swój własny powód do świętowania. Nieobecny przez 3 lata sklep wspinaczkowy stał się ponownie charakterystycznym elementem podlesickiego krajobrazu dzięki akcji reanimacyjnej przeprowadzonej przez Milo. Pomarańczowo-szary budynek został jednocześnie pierwszym sklepem firmowym w historii firmy. Marcin Kwaśniewski zapytany o pobudki towarzyszące tej inwestycji z uśmiechem odpowiada, że takie miejsca jak sklep w Podlesicach powinny być objęte równie troskliwą opieką jak same skały, gdyż współtworzą niepowtarzalny, jurajski klimat wspinaczkowy.

W ofercie sklepu znalazła się oczywiście pełna kolekcja odzieży i akcesoriów Milo, a także starannie dobrana oferta szpeju niezbędnego do uprawiania wspinaczki skałkowej. Właściciele zapewniają, że oprócz codziennie panującej przyjaznej atmosfery w sklepie będzie można trafić także na niecodzienne oferty promocyjne.Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com