facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Ranking Pucharu Polski w Boulderingu 2015

Zakończyła się walka o tytuł najlepszego bulderowca roku 2015. 

Zdobywczyni Pucharu Polski Paulina Kalandyk (fot. Szymon Aksienionek)

 

Po pięciu edycjach rozegranych kolejno w Łodzi, Zakopanem, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie Puchary Polski w Boulderingu powędrowały do Kuby Jodłowskiego i Pauliny Kalandyk. Zobaczcie pełny tegoroczny ranking Pucharu:


miejsceimięnazwiskoklubpktŁódź
2015-06-13
Zakopane
2015-09-05
Poznań
2015-09-19
Gdańsk
2015-10-24
Warszawa
2015-11-20
1. Jakub Jodłowski UKA Warszawa 330.00 51.00 34.00 80.00 100.00 65.00
2. Jakub Główka UKA Warszawa 230.00   55.00 55.00 65.00 55.00
3. Szymon Łodziński UKA Warszawa 217.00 100.00     80.00 37.00
4. Piotr Czarnecki KS Korona Kraków 193.00   100.00 65.00   28.00
5. Adrian Chmiała KS Korona Kraków 186.00     51.00 55.00 80.00
6. Mikołaj Nowotnik niezrz. 183.00 43.00 43.00 43.00 34.00 20.00
7. Aleksander Romanowski KW Warszawa 180.00   80.00 100.00    
8. Maciej Sitarz KS Korona Kraków 158.00 80.00   47.00 31.00  
9. Stefan Madej UKA Warszawa 155.00 26.00 47.00 16.00 26.00 40.00
10. Grzegorz Karolak niezrz. 134.00 55.00 28.00   51.00  
11. Piotr Kazubski niezrz. 114.00 20.00 24.00 26.00 22.00 22.00
12. Grzegorz Lenartowicz KS Korona Kraków 112.00 65.00       47.00
13. Arkadiusz Millan niezrz. 111.00 24.00 51.00 20.00 12.00 4.00
14. Paweł Grochowalski niezrz. 108.00 7.00   40.00 37.00 24.00
15. Bartosz Jarosiewicz UKA Warszawa 104.00 2.00 22.00 34.00 28.00 18.00
16. Andrzej Mecherzyński-Wiktor CW Reni-Sport 100.00         100.00
17. Arkadiusz Smaga niezrz. 89.00 8.00 10.00   40.00 31.00
18. Szymon Pęcikiewicz niezrz. 84.00 47.00   37.00    
19. Bartosz Zasadny niezrz. 81.00   31.00 24.00   26.00
20. Jędrzej Kowal niezrz. 68.00   37.00 31.00    
20. Tadeusz Sługocki niezrz. 68.00 34.00       34.00
22. Kamil Ferenc KS Korona Kraków 65.00   65.00      
22. Jarosław Kluf KW Częstochowa 65.00 7.00 16.00 14.00 18.00 10.00
24. Roman Główka niezrz. 59.00 3.00 14.00 18.00 24.00  
25. Paweł Jelonek KW Częstochowa 56.00 28.00   28.00    
26. Tomasz Woch niezrz. 53.00 1.00   22.00 16.00 14.00
27. Paweł Pietrzak AKW Kotłownia 52.00 40.00       12.00
28. Konrad Ociepka KS Korona Kraków 51.00         51.00
29. Igor Fojcik niezrz. 49.00 37.00 12.00      
30. Piotr Stępniak UKA Warszawa 47.00 18.00   10.00 9.00 10.00
30. Michał Kulpiński UKA Warszawa 47.00       47.00 0.00
32. Grzegorz Napora KW Warszawa 46.00 12.00 26.00     8.00
33. Michał Łodziński UKA Warszawa 43.00         43.00
33. Miłosz Wieczorkowski Baltica 43.00       43.00  
35. Karol Porwoł KS Kandahar 40.00 16.00 9.00 6.00 9.00  
35. Krzysztof Szalacha MKS Tarnovia 40.00   40.00      
37. Piotr Suder niezrz. 38.00 12.00     20.00 6.00
38. Jerzy Laskowski niezrz. 32.00       14.00 18.00
39. Michał Wojewódzki UKA Warszawa 31.00 31.00        
40. Adam Karpierz niezrz. 22.00 22.00        
41. Maciej Dobrzański KS Korona Kraków 20.00   20.00      
42. Szczepan Podolec Rzeszowski Klub Wysokogórski 18.00 0.00 18.00     0.00
43. Patrycjusz Dudek KW Częstochowa 15.00   6.00 4.00 5.00  
44. Jakub Jaworski niezrz. 14.00     14.00    
44. Łukasz Kluczewski niezrz. 14.00 14.00        
46. Mateusz Tarnowski niezrz. 13.00       7.00 6.00
47. Jakub Korzeniowski niezrz. 12.00 12.00        
48. Mikołaj Kaczecki MKS Tarnovia 10.00   7.00 3.00   0.00
48. Dawid Czuba niezrz. 10.00       10.00 0.00
48. Grzegorz Rawinis niezrz. 10.00     8.00   2.00
51. Tomasz Rumianowski niezrz. 9.00     5.00 4.00 0.00
51. Adam Pracownik niezrz. 9.00 0.00   9.00    
53. Tomasz Zacharewicz niezrz. 8.00         8.00
53. Michał Grzywa niezrz. 8.00   8.00      
55. Jakub Grzegulski KS Korona Kraków 7.00 7.00        
55. Konrad Janek niezrz. 7.00     7.00    
57. Jakub Nadolski niezrz. 6.00       6.00  
57. Oleh Koval niezrz. 6.00     2.00 4.00  
59. Michał Lewicki MKS Tarnovia 5.00 0.00 5.00     0.00
59. Łukasz Grymulski niezrz. 5.00   5.00 0.00    
61. Mikołaj Mielczarek niezrz. 4.00 4.00        
61. Paweł Czyż AKG Łódź 4.00   2.00 0.00 2.00 0.00
61. Marek Balcerski niezrz. 4.00         4.00
64. Marek Wójcik MKS Tarnovia 3.00 0.00 3.00     0.00
65. Rafał Hałasa Pol-Inowex Skarpa Lublin 2.00         2.00
65. Michał Miśta niezrz. 2.00   1.00 0.00 1.00  
65. Szymon Górnisiewicz niezrz. 2.00   2.00      
68. Rafał Nawrot niezrz. 1.00     1.00    
69. Grzegorz Kodzik Baltica 0.00       0.00  
69. Paweł Bździel ŁKW Łódź 0.00 0.00        
69. Grzegorz Bogusz niezrz. 0.00 0.00        
69. Szymon Doradziński UKA Warszawa 0.00         0.00
69. Mateusz Bodziński KW Częstochowa 0.00         0.00
69. Artur Jagusztyn niezrz. 0.00   0.00      
69. Filip Jankowiak niezrz. 0.00     0.00   0.00
69. Piotr Smaroń niezrz. 0.00         0.00


1 | 2 |
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-12
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Adam Ondra onsajtem na "Just Do It" 8c+ w Smith Rocks!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-05
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Golden Ticket 8c+ dla Margo Hayes!

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
2018-11-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Stefan Scarperi 25 pogromcą Action Directe!

Komentarze
0
 
Jacek Trzemżalski
 
2018-10-31
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Smoczek i Smoczy Ząb na Smoczym Grzbiecie w Czarnorzekach - skałoplan

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com