facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-05-16
 

Rajd górski UJ (20-22 maja, Tatry)

Zapraszamy wszystkich na VI Rajd Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizowany przez AKT Rozdroże wraz z Samorządem Studentów UJ.


Zapraszamy wszystkich na VI Rajd Uniwersytetu Jagiellońskiego, organizowany przez AKT Rozdroże wraz z Samorządem Studentów UJ. Odbędzie się w dniach 20-22 maja 2005. Miejscem wyjazdu jest Dolina Chochołowska i otaczające ją szczyty.

Miejscem noclegu Schronisko na Polanie Chochołowskiej. Wycieczki poprowadzi przewodnik tatrzański. Koszt wyjazdu to 50 zł, w tym dwa noclegi w dolinie, pamiątkowe koszulki, przejazd w obie strony, opieka przewodnika tatrzańskiego, wejście do Doliny Chochołowskiej.

Plan wyjazdu:

Piątek - zbiórka wstępnie ok. 12:30 przed PKS, przejazd do Zakopanego i dalej do Chochołowa na przejście graniczne ze Słowacją, powrót pod wylot Doliny Chochołowskiej i dojście do Schroniska, śpiewogranie do późna.
Sobota - Wyjście w góry, proponowane trasy:
  - na Grzesia, przejście Długim Upłazem na Wołowiec (2064 m n.p.m.) i zejście do schroniska.
  - na Wołowiec, przejście Liptowską Granią przez Przeł. Dziurawą, Łopatę, Jarząbczy, Kończysty i przez Trzydniowiański zejście do schroniska. Wieczorem śpiewogranie.
Niedziela - przejście przez Iwaniacką Przeł. do Doliny Kościeliskiej, zwiedzanie doliny i powrót do Krakowa. Dla chętnych wejście na Przeł. Tomanową lub dojście do Smreczyńskiego Stawku.

Zapisy do 19 maja w siedzibie AKT Rozdroże: PONIEDZIAŁEK 12:30 - 13:30, ŚRODA 12:00-13:00, CZWARTEK 12:00-13:00.

Więcej informacji: www.rozdroze.com

2005-05-16

(kb)

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com