facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-12-14
 

Quiksilver Snow Session (12 lutego, Zakopane)

12 lutego 2011 na stoku Harenda odbędą się zawody snowboardowe, jakich jeszcze w Polsce nie było.
W tym roku miłośnicy białego szaleństwa odwiedzający Zakopane będą mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w wyjątkowej imprezie.

Zaproszeni zawodnicy z europejskiej i polskiej czołówki zaprezentują najbardziej widowiskową odmianę snowboardu na potężnej skoczni zbudowanej specjalnie na zawody. Do startu w QUIKSILVER BIG AIR zaproszonych zostanie 27 zawodników i 3 zdobywców dzikich kart. Najlepsi podzielą między sobą 15 000 zł w gotówce i liczne nagrody rzeczowe. Na ustawionych obok skoczni przeszkodach odbędzie się ROXY RAIL JAM - zawody, w czasie których swoje umiejętności zaprezentować będą mogły snowboardzistki. Najlepsze zawodniczki powalczą o 3 000 zł w gotówce.Jak powiedział Piotr Łodziński, Marketing Manager Quiksilver Polska: „Od lat wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy związane z surfingiem, skateboardingiem i snowboardem. Chociaż ta ostatnia dyscyplina jest sportem zimowym równie popularnym co narciarstwo, to środowisko związane w Polsce z jej najbardziej widowiskową odmianą – freestylem – długo czekało na duże zawody. QUIKSILVER SNOW SESSION będzie dla młodych polskich snowboardzistów okazją do rywalizacji z zawodnikami z Europy i być może drogą do rozpoczęcia sportowej kariery.”

Na odwiedzających tego dnia stok Harenda czekają liczne atrakcje. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O oprawę muzyczną w czasie dnia i na wieczornym koncercie zadba Red Bull, a całą imprezę zakończy specjalna nocna sesja pokazowa na skoczni.


Wszelkie informacje na temat imprezy będą pojawiały się na stronie: www.facebook.com/QuiksilverSnowSession.

Quiksilver oferuje pełną gamę ubrań streetowych oraz produktów niezbędnych do uprawiania sportów deskowych takich jak snowboard, deskorolka czy surfing. To marka wywodząca się wprost z australijskich plaż, przeznaczona dla wszystkich młodych (choćby duchem), odważnych i pełnych życia mężczyzn. Quiksilver wyznacza trendy i kreuje charakterystyczny styl już od 1969 roku.
Więcej informacji na www.quiksilver.com
.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-09-07
HYDEPARK
 

Krzysztof Koziołek – „Biały pył. Piekło na K2”

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-14
HYDEPARK
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-07-08
HYDEPARK
 

6. Zakopiański Festiwal Literacki – 9-11 lipca 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com