facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-24
 

Puchar Świata w Puurs

W dniach 26/27 września w belgijskim Puurs rozegrana zostanie piąta eliminacja Pucharu Świata 2008 we wspinaczce sportowej.

W dniach 26/27 września w belgijskim Puurs rozegrana zostanie piąta eliminacja Pucharu Świata 2008 we wspinaczce sportowej. W zawodach udział weźmie trójka reprezentantów Polski, którzy wystartują w konkurencji wspinania na czas. 

W Puurs wystartują złoci medaliści Pucharu Świata w włoskim Val di Daone, tarnowianka Edyta Ropek i reprezentant Wadowic Łukasz Świrk, a także dobrze się zapowiadający reprezentant Głogowa Jędrzej Komosiński. Zawody rozegrane zostaną w centrum wspinaczkowym Klimax, na jednej z najnowocześniejszych ścian wspinaczkowych w Europie.

Polacy wystartują w wymagającym wyścigu zawodników, tak zwanych czasówkach, w których zobaczymy całą światową czołówkę tej konkurencji - tu zwyciężają najszybsi.

Wszystkich kibiców wspinaczki sportowej zapraszamy do oglądania startu Polaków, podczas relacji na żywo w Internecie. Eliminacje czasówek rozpoczną się w piątek o 17.45. Finały zaplanowane są na sobotni wieczór, na godzinę 19.30. Transmisja zmagań najszybszych wspinaczy świata będzie dostępna na oficjalnej stronie zawodów www.worldcuppuurs.com.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony www.edytaropek.pl , gdzie znajduje się więcej informacji o wspinaczce sportowej i Edycie Ropek. 

Arkadiusz Kamiński

(kg)


 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com