facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-26
 

Puchar GOPR i medal w kategorii Design dla Kid Comfort III

Nosidło Kid Comfort III marki Deuter otrzymało podczas XXII edycji Targów w Kielcach Lato-Sport 2010 Puchar GOPR oraz medal targów w kategorii Design.
Ten model nosidła ma już swoją historię i uznanie. W tym roku docenione zostały jego walory estetyczne - Medal w Kategorii Design, ale również wysoki stopień bezpieczeństwa, jaki zapewnia ono dziecku - Puchar GOPR.
To najbardziej rozbudowane nosidło dla dzieci do maksymalnej wagi dziecka z bagażem wynoszącej nie więcej niż 22 kg. Posiada m.in. szeroki kołnierz chroniący główkę dziecka z wbudowanym daszkiem i owiewką, gruby śliniak chroniący twarz dziecka w sytuacji upadku na przód. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Jest najczęściej wybieranym nosidłem przez osoby, które jeżdżą na nartach z nosidełkiem. Wyposażone w dużą komorę zapinaną na suwak, elastyczną kieszeń w oparciu zapinaną na suwak oraz dwie kieszonki z siatki. Dodatkowo posiada 5-punktowy system zapięcia dziecka i regulowane siedzisko. System nośny to wahadłowy pas biodrowy VARI-FLEX, skokowa regulacja długości systemu nośnego, umożliwiająca również wymianę pasów nośnych na mniejsze/damskie. Nosidło posiada Certyfikat TUV/GS.


Już po raz drugi z rzędu produkty firmy Deuter uzyskały uznanie osób najbardziej związanych z górami, turystyką i ratownictwwem. Podczas zimowej edycji targów Puchar GOPR zdobyła płachta ratunkowa Shelter II, która jest już dostępna w sprzedaży.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-06-08
BIZNES
 

Największy brand corner Fjällräven w Polsce otwarty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

Pierwsze MOUNTAIN SHOPY w Polsce!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-06-03
BIZNES
 

The North Face: Odkrywaj świat z dumą

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com