facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-05-20
 

Przysłowiowe „pierwsze koty za płoty” :)

Pierwsza edycja konferencji „Kontuzja to nie koniec wspinania” już za nami.
Cieszymy się, że ta nasza propozycja spotkała się z Waszym zainteresowaniem i uznaniem. Dziękujemy za wiele ciepłych słów i cennych rad dotyczących kolejnych edycji tej konferencji. Można powiedzieć, że w tym dniu nawet pogoda była łaskawa jedynie dla tych, którzy znajdowali się w dolinie Będkowskiej :)


Wyobraźcie sobie, że tu nie padało, a nawet Słońce, zgodnie z naszym zaproszeniem wpadło na chwilę, dzięki czemu udało się zrealizować szereg atrakcji dla dzieciaków i turystów, którzy w tym dniu również zawitali pod Sokolicę.

Zdjęcia można obejrzeć tutaj.

W tym dniu przed otwarciem programu konferencji, miało miejsce również jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich przebywających na terenie podkrakowskich dolinek i południowej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

O godzinie 13:00 odbyła się ceremonia, w trakcie której Naczelnik Grupy Jurajskiej GOPR Adam van der Coghen wraz z przedstawicielami lokalnych władz Wójtem Gminy Zabierzów Panią Elżbietą Burtan, Burmistrzem Masta i Gminy Skała Tadeuszem Durłakiem, Wójtem Gminy Jerzmanowice-Przeginia Adamem Piaśnikiem oraz gospodarzami schroniska Brandysówka Wadną i Markiem Brandys, dokonali oficjalnego otwarcia Terenowej Stacji Ratunkowej Grupy Jurajskiej GOPR.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z tej ceremonii oraz krótki reportaż o nowej Stacji GOPR.

Już dziś, zapraszamy całe środowisko wspinaczkowe, na kolejną edycję konferencji, którą chcielibyśmy zorganizować w przyszłym roku.

Szczegółów wypatrujcie na stronie: www.kontuzja-niekoniecwspinania.pl

Tu znajdziecie fotorelację z przebiegu tegorocznej.

Pozdrawiamy

Organizatorzy.
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com