facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-11-15
 

Przewodnik Jura - tom 3

Pojawił się już nowy, trzeci tom przewodnika wspinaczkowego Jura, autorstwa Piotra Haciskiego.
Nasz wapień jest przede wszystkim biały i wiele skał jest na otwartym terenie. Nie ma to jak wygrzewać się w wiosennym słońcu na jakiejś „patelni” w towarzystwie ładnych skał, zamiast szczękać zębami pod jakimś szarym okapem w lesie. A jak już latem wybierzecie się w jakieś odległe miejsce na wspin, to stwierdzicie, że, kurcze, tam nie ma trudnych przechwytów ;)

A przewodnik? No, mam nadzieję, że was nie rozczaruje! Traficie z nim pod skały nieco schowane jak Szczebel czy Wróblowa, pozwoli rozeznać się w siatce dróg w Mamutowej (no może z pomocą opisów ze stronki www.przewodnikJura.pl ) i może nawet zaprowadzi was do Jaskini Jasnej.


Czy warto kupić? „Jasne, że warto” (cytując pewną piosenkę). Jest to mój pierwszy przewodnik od czasu Jury Zawierciańskiej (pierwszego w ogóle), który jest zrobiony na poziomie odpowiadającym swoim czasom. Jest nie tylko dobry od strony czysto użytkowejl, ale moim zdaniem jest po prostu ładny. Po za tym sprzedaż ma realne przełożenie na nowe drogi. Nawet jeśli mniej sam robię, tak jak w tym roku (raz na wozie raz pod wozem ;), to staram się wpierać choćby sprzętem (patrz ubezpieczenie Góry Lipówki).

Tak więc kupujcie i łojcie w nowych miejscach, a ja przygotuję wam kolejny tom – Jurę 4.

Pozdro
Bulder

Przewodnik dostępny w sklepie: goryonline.com
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com