facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-11-22
 

Przepłynięcie Cieśniny Beringa w Climbshop.pl

Na przełomie roku 2013/2014 sklep górski Climbshop.pl będzie obchodził 10 urodziny. W związku z tym już teraz zapraszamy na pokaz slajdów oraz opowieść Rafała Ziobro "Przepłynięcie Cieśniny Beringa wpław".

Miejsce: Klub Podróżników Namaste, Katowice ul. Sobieskiego 27

Termin: 25 listopada 2013r godz. 19.00

Po 10 latach funkcjonowania on-line Climbshop.pl zaprasza również do swojego sklepu stacjonarnego w Chorzowie, przy ul. Katowickiej 15. Rok 2013, to nie tylko okrągła, 10 rocznica, ale również wiele zmian i znaczący rozwój. Oprócz planowanej w najbliższych dniach przebudowy sklepu internetowego i otwarcia punktu stacjonarnego, istotną zmianą jest wprowadzenie nowych marek m. in Trangoworld i Patagonii. To właśnie Rafał Ziobro, współwłaściciel firmy Raven Outdoor, wprowadził na polski rynek w 2012 r.

Od tego sezonu produkty marki Patagonia można kupić również na Śląsku w sklepie Climbshop.pl (Chorzów, ul. Katowicka 15).

Oprócz Cieśniny Beringa Rafał Ziobro ma w swoim dorobku m.in. pierwsze polskie przepłynięcie Cieśniny Gibraltarskiej oraz Cieśniny Magellana, a także „ucieczki” wpław z Alcatraz i Roben’s Island.

Oprócz ciekawej prezentacji na uczestników czekają również bony wartościowe na zakupy w Climbshop.pl i ponad 100 gatunków piwa z wielu browarów.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com