facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-03-17
 

Przejście Innominata na Kotle Kazalnicy

W dniu 13 marca 2011 r. zespół w składzie Przemek Cholewa i Andrzej Sokołowski (Tilak, Fixe, Rockcentric) przeszli drogę Innominata M8 na Kotle Kazalnicy.
Andrzej znał tylko pierwszy wyciąg, który tego dnia został poprowadzony przez Przemka. Reszta wyciągów padła w stylu OS. Drogę zrobili w 9 godzin przy dobrych warunkach, jednak podczas wspinania dokuczał im silny wiatr.


Przemek na pierwszym wyciągu Innominaty M8 (fot. Andrzej Sokołowski)Andrzej na ostanim wyciągu Innominaty M8 (fot. Przemek Cholewa)


Następnego dnia pogoda uległa znacznemu pogorszeniu. Przemek i Andrzej wybrali się zatem na mniejsze formy na Bule Pod Bandziochem, na której zrobili drogę Ganja M8+ w stylu OS. Po tym przejściu Andrzej uciekł w doliny, a Przemek jako zimowy rezydent Starego Moka pozostał w celu dalszego gromadzenia zimowych przejść w tym sezonie, a jest ich już 25!!! Ciekawym wartym odnotowania przejściem jest odhaczenie w dniu 13 marca drogi Daga. Mamy nadzieję, że napiszą o tym nieco więcej sami autorzy tego przedsięwzięcia, Stanisław Piecuch i Tomasz Lewandowski.


Andrzej na drodze Ganja M8+ (fot. Przemek Cholewa)Źródło: TILAK www.tilak.sudetica.pl
www.fixeclimbing.pl
www.rockcentric.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-11
GÓRY
 

Pogoda krzyżuje plany Anny Tybor na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-07-10
GÓRY
 

Anna Tybor rozpoczyna atak szczytowy na Nanga Parbat

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-06-19
GÓRY
 

Nie byłoby Haliny, gdyby nie Tatry

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com