facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-10-03
 

Przegląd nowości Deuter na zimę 2018

Przedstawiamy odświeżoną wersję klasycznego plecaka skiturowego Rise oraz zupełnie nowy model Rise Lite przeznaczony dla wielbicieli lekkich plecaków. Modele te nawiązują swoim wyglądem do nowej stylistyki widocznej między innymi w kolekcji Guide. 


Ich sylwetka w porównaniu z poprzednimi modelami jest znacznie smuklejsza oraz wizualnie odciążona dzięki zastosowaniu zwartej konstrukcji i nowej kolorystyki. Ponadto plecaki Rise zostały wyposażone w kieszeń na lawinowe ABC, chowane elementy do mocowania czekanów, raków i kijów, wzmocnioną i wodoodporną dolną część plecaka, szybki dostęp do głównej komory poprzez zastosowanie nowego ściągacza, podobnie jak ma miejsce w nowych plecakach Guide. 

         Poza powyższymi właściwościami Rise posiadać będzie klasyczny system nośny Alpine oraz tylni dostęp do głównej komory plecaka. Ponadto boczne mocowania nart zostały dodatkowo wzmocnione, a w konstrukcji plecaka użyto wytrzymałego na przetarcia materiału.

 

 

Zupełną nowością tej zimy jest model Rise Lite. Tak jak pozostałe modele tego typu charakteryzuje się niską wagą i jest lżejszą wersją klasycznej wersji. Odciążona konstrukcja wymagała zastosowania uproszczonego bocznego systemu mocowania nart, integralnej klapy górnej oraz rezygnacji z tylnego dostępu do głównej komory plecaka. Plecak ten ma również lżejszy system nośny znany z modelu Guide Lite oraz mniejszą pojemność wysokości 28 i 26 litrów w wersji SL.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-07
SPRZĘT
 

Helly Hansen – nowa kolekcja obuwia trailowego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-08-16
SPRZĘT
 

Zintegrowany system do gotowania Primus Lite+

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com