facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-10-03
 

Przegląd nowości Deuter na zimę 2018

Przedstawiamy odświeżoną wersję klasycznego plecaka skiturowego Rise oraz zupełnie nowy model Rise Lite przeznaczony dla wielbicieli lekkich plecaków. Modele te nawiązują swoim wyglądem do nowej stylistyki widocznej między innymi w kolekcji Guide. 


Ich sylwetka w porównaniu z poprzednimi modelami jest znacznie smuklejsza oraz wizualnie odciążona dzięki zastosowaniu zwartej konstrukcji i nowej kolorystyki. Ponadto plecaki Rise zostały wyposażone w kieszeń na lawinowe ABC, chowane elementy do mocowania czekanów, raków i kijów, wzmocnioną i wodoodporną dolną część plecaka, szybki dostęp do głównej komory poprzez zastosowanie nowego ściągacza, podobnie jak ma miejsce w nowych plecakach Guide. 

         Poza powyższymi właściwościami Rise posiadać będzie klasyczny system nośny Alpine oraz tylni dostęp do głównej komory plecaka. Ponadto boczne mocowania nart zostały dodatkowo wzmocnione, a w konstrukcji plecaka użyto wytrzymałego na przetarcia materiału.

 

 

Zupełną nowością tej zimy jest model Rise Lite. Tak jak pozostałe modele tego typu charakteryzuje się niską wagą i jest lżejszą wersją klasycznej wersji. Odciążona konstrukcja wymagała zastosowania uproszczonego bocznego systemu mocowania nart, integralnej klapy górnej oraz rezygnacji z tylnego dostępu do głównej komory plecaka. Plecak ten ma również lżejszy system nośny znany z modelu Guide Lite oraz mniejszą pojemność wysokości 28 i 26 litrów w wersji SL.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-09-18
SPRZĘT
 

Columbia przedstawia Facet 75 Alpha Outdry

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-29
SPRZĘT
 

Buty marki CMP w sklepie AktywnyTurysta.pl

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
Goryonline
 
2023-03-27
SPRZĘT
 

Jak ubrać się w góry wiosną?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-15
SPRZĘT
 

LIFA Infinity Pro - wodoodporność. Na zawsze

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com