facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-16
 

Przedświąteczne narty z easyJet !

Chyba nikt nie spodziewał się, że opady śniegu tak szybko przerwą tegoroczną jesień! To znak, że sezon sportów zimowych właśnie się zaczął, a amatorzy białego szaleństwa ruszają na poszukiwania najlepszych ofert.
Stoki narciarskie w Austrii już czekają na turystów. Zasypane śniegiem są również francuskie, włoskie i szwajcarskie kurorty zimowe. W zeszłym roku podobne warunki atmosferyczne na początku listopada sprawiły, że sezon 2008/2009 był najbardziej udany od 25 lat!

Tak wcześnie rozpoczęty sezon oznacza, że narciarze i snowboardziści nerwowo poszukują najlepszych ofert nie tylko tradycyjnie na okres Bożego Narodzenia i Sylwestra, ale również przedświąteczny. Pilnie śledzą prognozy pogody i monitorują jak gruba jest pokrywa śnieżna w miejscowości, do której się wybierają.

Alyn Morgan, ekspert brytyjskiego portalu Ski Club, powiedział: „W Europie, szczególnie na wschodnich stokach austriackich Alp, już teraz jest mnóstwo śniegu. To energetyzująca informacja na początek sezonu! Będę trzymał kciuki za dalsze opady śniegu i za to, żeby niskie temperatury nadal się utrzymywały. Jeżeli wybieracie się na narty jeszcze przed Bożym Narodzeniem, pomyślcie o miejscowościach położonych na dużych wysokościach lub u podnóża lodowców, takich jak: Tignes, Val d’Isere, Les Deux Alpes lub Alpe d’Huez we Francji, Zermatt lub Saas Fee w Szwajcarii, Cervinia lub Livigno we Włoszech oraz Kaprun, Obergurgl, Ischgl lub Saalbach w Austrii”.

Paul Simmons, Dyrektor Generalny easyJet na Wielką Brytanię, tak skomentował tę informację: „Nasza strona internetowa dla narciarzy została pozytywnie przyjęta przez wszystkich, którzy wprost nie mogą doczekać się pierwszego w tym sezonie zjazdu. Na razie najpopularniejszym przedświątecznym kierunkiem w easyJet jest Genewa, ponieważ to właśnie w jej okolicach panują obecnie najlepsze warunki narciarskie. Myślimy, że pozostanie ona również w czołówce, kiedy będziemy podsumowywać tegoroczny sezon”.

easyJet wystartował niedawno z serwisem dla narciarzy dostępnym przez witrynę www.easyJet.com. Wielbiciele białego szaleństwa mogą tam łatwo i szybko zarezerwować hotele, apartamenty, transfery, karnety na wyciągi, a nawet sprzęt narciarski.

Źródło: easyjet.com

 
 www.easyJet.com
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com