facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-14
 

Propozycje e-biwak.pl na chłodne dni

Proponujemy przyjrzeć się propozycjom sklepu e-biwak.pl na jesienno-zimowe chłodne dni.
Kolejne dni stają się coraz to chłodniejsze, co sprawia, że przed wyjściem na zewnątrz musimy się zastanowić, co ubrać lub zabrać ze sobą w przypadku gdy dłużej będziemy na zewnątrz.

Proponujemy zatem przyjrzeć się pozycjom, przedstawionym poniżej. Być może zainteresuje cię coś, co naprawdę potrzebujesz.

1) bielizna termoaktywna
Jesienne warunki sprawiają, że osoby aktywnie spędzające czas na zewnątrz powinny zaopatrzyć się w ciepłą bieliznę termoaktywną, która zapewni odpowiedni mikroklimat dla skóry. Polecamy przyjrzeć się bardzo dobrej, ciepłej bieliźnie firmy Craft z serii Pro Zero i Pro Zero Extreme.

2) rękawiczki
Polecamy rękawiczki wykonane z nieprzewiewnych materiałów, dzięki czemu zabezpieczają ręce przed chłodnym wiatrem i jesienną temperaturą.

3) skarpety
Na jesienne i zimowe chłody polecamy skarpety wykonane z Merino Wool lub Primaloftu. Takie skarpety zapewniają odpowiednią ciepłotę, oddychalność i komfort.

4) termosy i kubki termiczne

Każdy wie, że gorący łyk w chłodny dzień jest nie do przecenienia. Polecamy dobre termosy i kubki termiczne, które zapewnią taką przyjemność ;)

5) chemiczne ogrzewacze do rąk

Jeśli planujemy dłuższą "bezczynność" będąc w plenerze, warto pomyśleć o ogrzewaczach chemicznych, które mogą ogrzać nasze dłonie lub nogi. Możemy używać je, kiedy tylko chcemy - po otwarciu grzeją do 8 godzin!

Więcej informacji na: e-biwak.pl

Źródło: ceneria.pl

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com