facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-25
 

Promocja kurtek w sklepie 8a.pl

Wpinaj i wypinaj. Noś razem i osobno. Dwie kurtki i aż trzy możliwości!
Dostępne w naszej ofercie kurtki typu 3 w 1, z odrębną wpinką polarową, stworzono abyś czuł przyjemne ciepło i komfort przez całą zimę, ale także miał opcje cieńszego ubioru na wypady górskie wiosną czy latem. W pełni funkcjonalne kurtki przeciwdeszczowe, wykorzystujące najlepsze membrany (HyVent, Gore-tex, Aquatex itp.), oprą się największym lipcowym ulewom i śnieżnym burzom zimową porą. Kurtka polarowa utrzyma wysoką temperaturę przy ciele - bez względu na to, czy wspinasz się w rakach na ośnieżony szczyt, czy też wracasz do schroniska chłodnym, letnim wieczorem (z kurtką zewnętrzną na dnie plecaka).

Zima coraz bliżej - a rozmiarów coraz mniej... Nie zwlekaj!

A jeśli żaden z powyższych modeli nie spełnia Twoich oczekiwań - mamy dla Ciebie niebywałą propozycję: sam wybierz kurtkę i wskaż polar który chciałbyś z nią połączyć, a my obniżymy jego cenę o 50%! Tak! Dokonując jednoczesnego zakupu kurtki zewnętrznej oraz polarowej w dniach 25 listopada - 2 grudnia, za wpinkę zapłacisz tylko połowę!
 
W opisie produktów objętych promocją znajdziesz nasze sugestie odnośnie najlepiej dopasowanych polarów- decydując się na jeden z nich oszczędzisz 50% ceny.

Więcej informacji na stronie sklepu 8a.pl
 3w1
 Atlas Triclimate
 Cosset Component Lady
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com