facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-10
 

Projekt 30 Idea - czyli zbawcza dawka uśmiechu (12 listopada, Racibórz)

Wszystkich, którzy kochają podróże i w dodatku potrzebują w tych ponurych, jesiennych okolicznościach przyrody zażyć dawki pozytywnej energii - zapraszam na niezwykle optymistyczne spotkanie z Bartkiem Koczenaszem.
Wszystkich, którzy kochają podróże i w dodatku potrzebują w tych ponurych,
jesiennych okolicznościach przyrody zażyć dawki pozytywnej energii - zapraszam na niezwykle optymistyczne spotkanie z Bartkiem Koczenaszem - raciborzaninem, uśmiechniętym studencie medycyny, człowiekiem pływającym na desce, aktywnie zwiedzającym i co ważniejsze - pięknie fotografującym - cały świat ;)

Spotykamy się w najbliższy czwartek tj. 12 listopada o 19.00 na Przystanku Kulturalnym "Koniec Świata" - w Raciborzu na ul. K.Miarki 3a

Bartek opowie nam o swojej ostatniej podróży: "Projekt 30 Idea - czyli zbawcza dawka uśmiechu" podczas którego w ciągu 30 dni odwiedził 30 miejsc i spotkał 30 rodzin. A wszystko działo się w Brazylii...

Bartek jest ciekawą opowieścią samą w sobie: Jego droga przez liceum zmierzała w kierunku medycyny, lecz kiedy po napisaniu matury wyleciał 1 czerwca na roboty do Anglii, wrócił... półtora roku później z jeszcze większym i trwalszym uśmiechem na twarzy, na tydzień przed rozpoczęciem studiów. W tym czasie przejechał zachodnie wybrzeże od Francji po dalekie zakątki Maroka, mieszkał w Alpach rozkoszując się zimą, i w Indonezji, gdzie swoim aparatem uwieczniał uśmiechy na lokalnych twarzach i fale, które zawsze kochał.

Obecnie jest studentem pierwszego roku medycyny, działa charytatywnie, wystawia swoje fotografie i realizuje swoje pasje ucząc się anatomii i planując kolejną podróż.

BARTEK o swoim projekcie:

Wróciłem z Brazyli, a projekt 30 idea zakończył się sukcesem. Całość udała się w niesamowity sposób. Wyjazd każdego dnia i w każdym detalu był o niebo bardziej spontaniczny, a niżeli mogłem się tego spodziewać. Wszystko zaczęło się w "jakiś" sposób w Ameryce Środkowej, a następnie planowo wkroczyłem na teren samby, kokosów i uśmiechu. Udało mi się przejechać tysiące kilometrów, odwiedzić ciekawe miasta, wyspy i najmniejsze wioski. Jednak, największy wkład w całość mieli ludzie, których poznawałem, z którymi mieszkałem i którzy potrafili przekazać, czym dla nich są
szczęście, radość i problemy. Byli to rybacy, surferzy, ksiądz i wielu innych równie interesujących osobowości. Całość sfotografowałem, spisałem i sfilmowałem. Teraz mam ogromną przyjemność zaprosić Was do obejrzenia slajdowiska i wysłuchania historii tego śmiesznego i szczęśliwego wyjazdu.

Więcej o Bartku i jego podroży można przeczytać na jego stronach:

www.bartsmiles.com - portfolio
30idea.blogspot.com - projekt "Idea 30"
www.30idea.com - blog z podróży

Tam też znajdują się zdjęcia.
A także na stronie www.naszraciborz.pl/aktualnosci/art/2/6230.html

Do zobaczenia!

Źródło: www.rosynant.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com