facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-11-22
 

Prestiżowa nagroda dla Garmina

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma zaszczyt ogłosić, że Gary Burrell oraz Dr Min Kao, współzałożyciele firmy, zostali uhonorowani nagrodą The Economist Group 2012 Innovation Award w kategorii produktów konsumenckich za przenośne urządzenia nawigacyjne Garmin.
Nagrody są przyznawane za znaczące dokonania w ośmiu dziedzinach – od usług telekomunikacyjnych po społeczny altruizm. Gala wręczenia nagród The Economist odbyła się w Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych w Londynie w czwartek, 15 listopada. Wśród 200-osobowej publiczności nie zabrakło znaczących postaci ze świata biznesu, nauki, środowiska akademickiego, sektora R&D i przedstawicieli rządu.

Tom Standage, redaktor działu techniki The Economist oraz przewodniczący 29-osobowego składu jury, wyjaśniając kryteria podejmowania decyzji, powiedział: „Przyznając nagrody The Economist Innovation Award, chcemy docenić marzycieli oraz tych, którzy te marzenia realizują – osoby odpowiedzialne za innowacyjne rozwiązania zmieniające nasz świat. Dzięki swojej wizji i pomysłowości, tegoroczni zwycięzcy stworzyli ważne produkty i usługi. Czy to w kategoriach gospodarstwa domowego, czy też w zakulisowych przełomach na różnych polach, ich innowacyjne rozwiązania stały się częścią codziennego życia milionów ludzi.”

„Przyznanie tej prestiżowej nagrody to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że Garmin znalazł się w gronie największych myślicieli, wizjonerów i najlepszych marek na świecie.” – powiedział Dr Kao, który odebrał nagrodę w imieniu firmy Garmin.


Ceremonia wręczenia nagród jest ukoronowaniem całorocznego programu The Economist, wspierającego innowacje i była transmitowana na całym świecie.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.economistconferences.co.uk/innovation/winners2012

 
Informacje o firmie Garmin International

Garmin International Inc. jest spółką zależną Garmin Ltd. (Nasdaq: GRMN), globalnego lidera nawigacji satelitarnej. Począwszy od 1989 r. firmy wchodzące w skład tej grupy projektują, produkują, wprowadzają na rynek, sprzedają urządzenia i aplikacje nawigacyjne, komunikacyjne oraz informacyjne, z których większość bazuje na technologii GPS. Produkty Garmin są używane w transporcie drogowym, sportach outdoorowych, marine, lotnictwie i zastosowaniach mobilnych, bezprzewodowych oraz OEM. Spółka Garmin Ltd. jest zarejestrowana w Szwajcarii, a jej główne podmioty zależne znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i na Tajwanie.


Źródło: www.ceneria.pl


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com