facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-30
 

Powerbread - ekologia trafia na stok

Z myślą o tych, którzy poza aktywnym wypoczynkiem dbają także o zdrową dietę, został stworzony ekologiczny baton energetyczny Powerbread.
Ekologiczne są już kosmetyki, torby i żarówki. Tym tropem podąża również coraz większa liczba produktów spożywczych. Do tej pory ekologiczne wyroby nie gościły jednak na stokach czy na trasach narciarskich. A kiełbaski, frytki czy gorącą czekolada sprawiały, że trudno było tam znaleźć wartościowe produkty, które mogłyby uzupełnić spaloną na stoku energię.

Świeże powietrze, mróz i wysiłek. Sporty zimowe pochłaniają bardzo dużo naszej energii. Podczas godziny jazdy na nartach spalamy ok. 510 kcal. Godzina spędzona na biegówkach to ok. 570 kcal, a na snowboardzie to ponad 600 spalonych kalorii. Taki wydatek energetyczny trzeba uzupełnić.

Z myślą o tych, którzy poza aktywnym wypoczynkiem dbają  także o zdrową dietę, został stworzony ekologiczny baton energetyczny Powerbread. Jest to przekąska w stu procentach wykonana z wysokiej jakości ekologicznych składników – ziaren, płatków i bakalii. Pełen idealnie skomponowanych składników baton dostarcza organizmowi nie tylko sporej dawki energii, ale także wielu cennych składników odżywczych oraz błonnika. Daje to czego potrzebuje każdy sportowiec: energię i wartości odżywcze niezbędne do realizowania pasji i zachowania kondycji.

Jako pierwsi jego właściwości wypróbowali sportowcy z Polskiej Kadry Narciarskiej. Wyniki tego testu oraz doskonały smak batonu spowodowały, że został on włączony do stałej diety Polskiej Kadry Narciarskiej.

Poza ekologicznymi składnikami atutem Powerbread jest także jego forma. Mały, lekki, pakowany pojedynczo, z łatwością mieści się w kieszeni zimowej kurtki.

Powerbread dostępny jest w sprzedaży internetowej na stronie www.powerbread.pl i w wybranych sklepach sportowych oraz sklepach ze zdrową żywnością na terenie całego kraju. 
 
 Powerbread
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-10-10
BIZNES
 

Lavaredo – nowa marka na polskim rynku outdoorowym

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com