facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-07-20
 

Posłuchaj jak Bargiel atakuje K2! Niezwykłe słuchowisko z historycznej wyprawy!

Sobota będzie przełomowym dniem w realizacji wyzwania Andrzeja Bargiela. Relację z tej historycznej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco dzięki słuchowisku Storytel Polska.

Polak jako pierwszy człowiek na świecie zamierza zjechać na nartach z drugiego najwyższego szczytu Ziemi. Relację z tej niezwykłej wyprawy po raz pierwszy można śledzić na bieżąco w formie audiobooka w odcinkach.

 

 

Od samego prologu w audiobooku „Atak na K2” usłyszymy dźwięki nagrywane przez Andrzeja Bargiela podczas wyprawy na K2. Były już relacje filmowe, ale relacja audio z tegorocznej wyprawy to absolutna nowość.

 

"Jędrek robił już relacje wideo ze swoich wypraw, które mogliśmy śledzić także w dużych mediach czy na socialach. Natomiast w tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wykorzystać naszą aplikację i stworzyć wspólnie niewykły projekt. Jędrek z ekipą piszą i nagrywają swoje przemyślenia, opisują też wydarzenia jakie mają miejsce w trakcie wyprawy. My otrzymując materiały redagujemy je i nagrywamy na bieżąco. Co dodatkowo dodaje uroku temu projektowi, to fakt, że otrzymujemy także dźwięki nagrywane w Karakorum. To czyni naszą relację słuchowiskiem, buduje niesamowity klimat i pozwala przenieść się w miejsce wyprawy." - mówi Jakub Barzak, Marketing Manager, Storytel Polska

W czwartek, 19 lipca, po ponad trzech tygodniach przygotowań i aklimatyzacji ekipa w składzie Andrzej Bargiel i Janusz Gołąb oraz 4 Hapsów rozpoczęła atak szczytowy. Najprawdopodobniej w sobotę 21.07 wczesnym rankiem Andrzej Bargiel wyruszy w stronę szczytu, z którego jako pierwszy człowiek w historii zamierza zjechać na nartach. To również usłyszymy w finałowym odcinku projektu Andrzeja Bargiela i Storytel Polska.Trzy z planowanych pięciu odcinków słuchowiska z wyprawy na K2 są już dostępne na www.atak2.storytel.pl. Odcinek czwarty pojawi się lada chwila. W ramach promocji projektu Storytel przygotował na dedykowanym portalu aż 30-dniowy dostęp do aplikacji za darmo.

 

W promocję projektu zaangażowali się także partnerzy i ambasadorzy Storytel Polska m.in. Martyna Wojciechowska, Magda Mołek i Cezary Pazura. National Geographic, Traveler, Focus.pl, Goryonline.com i wspinanie.pl objęły projekt patronatem medialnym.

 

Tekst: informacja prasowa Storytel Polska
Zdjęcia: Marek Ogień

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-28
GÓRY
 

Pusty Madres

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com