facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-06-26
 

„Porozmawiajmy o górach” – spotkanie z Adamem Bieleckim

"Porozmawiajmy o górach" spotkanie z Adamem Bieleckim Spotkanie z himalaistą i ambasadorem Fundacji IRMA, Adamem Bieleckim. Miejsce i czas imprezy: Kontenery ART nad Wartą, Poznań, 27 czerwca 2013 r., start godzina 17. Wstęp wolny.

Fundacja na rzecz Ratownictwa Specjalistycznego z Wykorzystaniem Psów IRMA zaprasza wszystkich fanów górskich wędrówek i wspinaczki na spotkanie z himalaistą i ambasadorem Fundacji, Adamem Bieleckim. W programie spotkania między innymi opowieści o wyprawach himalaisty, pokaz multimedialny i prelekcja na temat bezpieczeństwa w górach. Przedstawiciele Fundacji zaprezentują istotną rolę psów poszukiwawczych, wykorzystywanych w ratownictwie górskim. Na zakończenie zaplanowany został panel dyskusyjny, w którym udział weźmie Adam Bielecki.

Adam Bielecki to polski himalaista, alpinista, wspinacz z ogromnym doświadczeniem. Jako 17-latek wszedł na szczyt siedmiotysięcznika Chan Tengri, za co został nominowany do nagrody „Kolosa” 2000. Wraz z kolegą pobił w 2012 roku rekord świata, wchodząc zimą na szczyt Gaszerbrum I, liczący ponad 8 000 m. n. p. m., i tym samym zapewniając sobie nagrodę Travelery 2012, przyznawaną przez National Geographic.

Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2013 roku, w czwartek, o godzinie 17, w Kontenerach ART nad Wartą. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych. Organizatorem spotkania jest Fundacja na rzecz Ratownictwa Specjalistycznego z Wykorzystaniem Psów IRMA. Partnerzy spotkania: Akademicki Klub Górski HALNY oraz Red Light Studio.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com