facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-03
 

POMÓŻMY PAWŁOWI

Alpinista Paweł Kulinicz ma 29 lat, cierpi na zanik mięśni. Operacja ratująca jego życie kosztuje 70 tysięcy złotych.W akcję pomocy dla Pawła włączyła się Fundacja Anny Dymnej ?Mimo Wszystko" i Targi Kielce
Już 18 stycznia 2009 roku o godzinie 18.00 w warszawskiej Fabryce Trzciny odbędzie się Wielki Koncert Charytatywny na rzecz 29-letniego alpinisty Pawła Kulinicza, który choruje na ataksję móżdżkowo-rdzeniową .Celem koncertu jest zebranie pieniędzy na operację w chińskiej klinice, która uratuje życie Pawłowi, ale także na dalszą bardzo kosztowną rehabilitację.
Podczas koncertu charytatywnego dla Pawła wystąpią wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Ewelina Flinta, duet Anita Lipnicka i John Porter, Andrzej Piaseczny oraz zespół Vino. W ramach imprezy odbędzie się również specjalna licytacja, z której dochód również zasili konto Pawła.
Na aukcji zakupić będzie można między innymi gadżety z autografami znanych sportowców oraz buty ufundowane przez głównego sponsora koncertu firmę Keen, która od samego początku wspiera akcję ratowania życia alpinisty. Finansowo organizację koncertu wspiera również firma Alpinus.
Organizatorem akcji na rzecz Pawła są Targi Kielce (
www.targikielce.pl tel. 041 365 14 09 lub 604 951 406).

Sprzedaż biletów:
  • Fabryka Trzciny, ul. Otwocka 15, Warszawa
  • Sklepy EMPIK na terenie całej Polski
  • Sprzedaż internetowa > www.ebilet.pl
Bilety w cenie 70 zł. Zapraszamy do zakupu biletów-cegiełek oraz odwiedzenia strony internetowej Pawła.

info : www.redpoint.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com