facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-06-05
 

Pomiar wysokości

Chińscy alpiniści, którzy weszli 22 maja na Mount Everest, zamontowali na jego wierzchołku radar, nadajnik i stację GPS.


Chińscy alpiniści, którzy weszli 22 maja na Mount Everest, zamontowali na jego wierzchołku radar, nadajnik i stację GPS. Dokonali też pomiaru grubości pokrywy śnieżno-lodowej. Przy pomocy zainstalowanych tam urządzeń naukowcy chińscy chcą dokonać dokładnego pomiaru wysokości najwyższego szczytu świata.

www.tygodnikpodhalanski.pl

2005-06-5

(kb)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2026-05-05
GÓRY
 

Szlak wysokiego wybrzeża – Hoga Kustenleden

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2026-04-23
GÓRY
 

Trekking w krainie czarów - Islandia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2026-04-09
GÓRY
 

Pico – widoki z kosmosu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2026-04-08
GÓRY
 

Kreta – prawdziwie narciarska wyspa

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2026 Goryonline.com