facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-17
 

Polygiene już w Polsce

Twoje ubrania i sprzęt sportowy bez nieprzyjemnego zapachu potu. To jest możliwe.
Sport to wyzwanie. Pracują mięśnie, płuca, pot się leje. I o to chodzi. Przyjemnie jest się zmęczyć. Mniej przyjemny jest zapach koszulki… Wiele by się dało za to, by go nie było… Jak się okazuje, nie trzeba aż tak wiele. Polygiene to technologia antybakteryjna, która ogranicza rozwój bakterii powodujących przykry zapach odzieży, butów, sprzętu.


Technologię Polygiene stosują największe marki.

Opiera się ona na wykorzystaniu naturalnych soli srebra, jest więc produktem ekologicznym.


Technologia Polygiene została poddana wszelkim testom i jest bezpieczna dla skóry.

Produkt, który do tej pory zarezerwowany był dla najlepszych marek, będzie dostępny w Polsce zarówno jako produkt detaliczny w opakowaniach 100 ml i  200 ml oraz jako technologia możliwa do zastosowania przez producentów odzieży i sprzętu sportowego. 

Polygiene jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych dostawców technologii antybakteryjnej stosowanej w tekstyliach i innych materiałach.
 
Technologia antybakteryjna wykorzystuje naturalne sole srebra, które ograniczają rozwój mikroorganizmów powodujących przykry zapach odzieży, butów czy nakryć głowy. 
 
Co wyróżnia Polygiene od innych produktów z jonami srebra? 

1. Po pierwsze można go aplikować na każdy rodzaj materiału (włókna sztuczne, poliester, poliamid, bawełna, wełna etc.) i na każdy rodzaj powierzchni (tkanina, dzianina, pianki, neopreny, tworzywa sztuczne).
 
2. Po drugie, jest to technologia TRWAŁA (pozostaje skuteczna nawet po 100 praniach, kiedy zostaje zaaplikowana na etapie produkcji materiału). 

3. Po trzecie jest tańsza od technologii jonów srebra zawartych w przędzy poliestrowej oraz tańsza od tych technologii, gdzie używa się specjalnych związków wiążących jony srebra z materiałem.

4. Po czwarte, jest to jedyny produkt z jonami srebra z certyfikatem bluesign, najbardziej pożądanym certyfikatem w branży tekstylnej oraz certyfikatem ECO TEX. Spełnia najbardziej wymagające  normy środowiskowe w Japonii, Stanach Zjednoczonych oraz Unii Europejskiej. Po procesie produkcji pozostają jedynie sole srebra takie, jakie naturalnie występują w przyrodzie (wodzie lub glebie).

Nie ma absolutnie żadnego zanieczyszczenia środowiska.
 

Co daje Polygiene?


Po pierwsze, użytkownikowi końcowemu, większy komfort z używania sprzętu, odzieży i obuwia. Rzeczy te nie śmierdzą nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wystarczy, aby po treningu wyschły. 

Po drugie, CHOĆ TRUDNE DO UWIERZENIA, rzeczy nie trzeba prać za każdym razem.

Wyobraź sobie, że kończysz trening, wieszasz je na wieszaku, a na drugi dzień są już świeże! Dzięki Polygiene ubrania, buty i sprzęt, jest dłużej przydatny, gdyż materiał nie jest niszczony przez bakterie i ciągłe pranie. 
 
Produkt SPRAY-ON


Można stosować na wszystkie twarde powierzchnie oraz sprzęt, który trudno prać: kaski, rękawice, buty, ochraniacze, uchwyty, pianki etc. Wystarczy spryskać je dokładnie i poczekać do wyschnięcia.

Produkt WASH IN

Do stosowania na posiadanej już odzieży, bieliźnie, akcesoriach, które łatwo prać w pralce. Wystarczy dodać do procesu płukania niewielką ilość płynu. 

Marki korzystające z technologii Polygiene:


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com