facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-12-03
 

Południowy Kaukaz z dzieckiem w plecaku

Kaukaz jest magiczny i nie sposób jest oprzeć się jego czarowi. Gruzja, Armenia, Azerbejdżan i Górski Karabach. Jako rodzina backpackerów, autostopowiczów i sympatyków górskich wspinaczek byliśmy na Południowym Kaukazie dwukrotnie i czujemy się tam jak u siebie w domu. Ekipa z dzieckiem w plecaku zaprasza na Południową stronę "Planety Kaukaz".
Konrad Tulej, Beata Rudnik-Tulej, Mikołaj Tulej (7 lat) to rodzina realizująca autorski projekt podróżniczo-wspinaczkowy "Z dzieckiem w plecaku". Co roku zapuszczają się coraz dalej i coraz wyżej. We troję na podróżniczym koncie mają m.in.: bałkański trekking, przejazd z wózkiem dziecięcym przez najwyższe pasmo górskie Hiszpanii - Sierra Nevada, a także fantastyczny tramping w Portugalii i na Malcie oraz dwie wyprawy na Południowy Kaukaz. I wszędzie, gdzie się tylko da, wychodzą na najwyższe szczyty górskie. Ich wyprawy mają charakter niekomercyjny: śpią w namiocie, podróżują jak najtaniej lokalnymi środkami transportu, a także sami organizują sobie wyżywienie. Tak poznają wspaniałych ludzi, ich kulturę, środowisko, w którym żyją. Poznają też samych siebie. I za każdym razem dowiadują się czegoś nowego.

Więcej na stronie www.zdzieckiemwplecaku.pl

Slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” odbędzie się 04.12.2012 r. o godz. 19.00 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

 
Zapraszamy serdecznie

Wstęp wolny

TKN Wagabunda
www.wagabunda.krakow.pl
Goryonline
 
Bartek Pasiowiec
 
Goryonline
 
2018-09-10
HYDEPARK
 

Burka w Nepalu nazywa się sari

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-31
HYDEPARK
 

Revelations

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-07-30
HYDEPARK
 

Magazyn TATRY (nr 65)

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2018 Goryonline.com