facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-06-19
 

Polskie Dni w Zell am See-Kaprun (7-14 lipca, Austria)

Już wiadomo jakich atrakcji mogą spodziewać się uczestnicy Polskich Dni, którzy po raz kolejny zawitają do malowniczego, austriackiego Europa Sportregion.


Już wiadomo jakich atrakcji mogą spodziewać się uczestnicy Polskich Dni, którzy po raz kolejny zawitają między 7 a 14 lipca do malowniczego, austriackiego Europa Sportregion, a dokładnie do Zell am See-Kaprun.

W tym roku Polskie Dni będą miały szczególny charakter. Będzie to bowiem jubileuszowa, 5 edycja tego popularnego wydarzenia. Podobnie jak w ubiegłym roku Polskie Dni odbędą się w Zell am See-Kaprun. Wcześniej, przez 3 lata, agencja Testa Communications – pomysłodawca eventu – organizowała imprezę we włoskim Maso Corto.

Cieszymy się, że na każdą, kolejną edycję Polskich Dni przyjeżdża coraz większa liczba osób. To tylko dowodzi, że zaproponowana przez nas konwencja imprezy bardzo spodobała się naszym gościom. Mamy nadzieję, że pobijemy kolejny rekord frekwencji” – powiedziała Katarzyna Gałuszka, prezes zarządu agencji Testa Communications.

W porównaniu z ubiegłym rokiem nastąpi szereg zmian. Przede wszystkim zmieni się Centrum Polskich Dni. Tym razem powstanie ono w średniowiecznym zamku w Kaprun (www.burg-kaprun.at). Tam odbywać się będą koncerty polskich gwiazd, m.in.: T.Love, Patrycji Markowskiej, Macieja Maleńczuka, Czerwonych Gitar. W zamku też odbędą się pokazy mody. Zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje marek: Sportalm, Salomon oraz Alpine Pro.
Nie zabraknie tradycyjnego Festiwalu Kuchni Polsko-Austriackiej pod przewodnictwem Mirka Drewniaka i Jurka Pasikowskiego z Klubu Szefów Kuchni. Do nich dołączy Karol Okrasa, który zorganizuje także codzienne warsztaty kulinarne. „Wybraliśmy zamek z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze jest to miejsce niezwykłe, pełne uroku i magii. Po drugie uniezależniamy się na wypadek złej pogody” – dodała Gałuszka.

Oprócz koncertów i warsztatów organizatorzy przygotowali także liczne atrakcje sportowe. Głównym celem Polskich Dni jest bowiem promocja aktywnego wypoczynku. Uczestnicy imprezy będą mogli więc uprawiać takie dyscypliny jak: narty i snowboard (w środku lata!), tenis, taniec, nordic walking, koszykówka, rafting, trekking, golf, piłka nożna oraz jazda na rolkach.

Goście Polskich Dni wezmą również udział w atrakcjach, którym patronuje portal Gazeta.pl. Rozegrany zostanie m.in. mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami: „Gazeta.pl i Przyjaciele” kontra Reszta Świata”. Z kolei biegać na orientacją będą razem z zegarkiem Tissot T-Touch. Marka ta jest patronem Wielkiego Biegu na Orientację Tissot T-Touch Adventure, który odbędzie się podczas Polskich Dni po raz drugi.

Podczas Polskich Dni będzie możliwość zwiedzanie największych wodospadów w Europie – Krimml oraz rejsu statkiem po jeziorze Zeller.

Sponsor Główny:
Salomon

Sponsorzy:
Tissot, Alpine Pro, Sportalm, Deco Glass, Sedim, Winzerhof Kiss, Frencys

Patroni medialni:
Tygodnik Gala, Radio PIN, Voyage, Wp.pl, Brief, Brief for Poland, Gentelman, Skionline.pl, Magazyn Narciarski, WirtualneMedia.pl, Warsaw Business Journal, Moje Gotowanie, Golf&Life oraz VIP News.

2007-06-19

(informacja prasowa)

(dg)


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com