facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2006-07-10
 

Polskie Dni (8-15 lipca, Kaprun)

Przedstawiciele kultury, rozrywki, sportu i mediów zawitają do Kaprun – urokliwej miejscowości położonej w austriackich Alpach.


Przedstawiciele kultury, rozrywki, sportu i mediów zawitają do Kaprun – urokliwej miejscowości położonej w austriackich Alpach. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy jest agencja TESTA Communications.

„Polskie Dni” to popularny event mający na celu promocję zagranicznych regionów turystycznych w Polsce, reklamowanie naszego kraju za granicą oraz propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego stylu życia.
Imprezie towarzyszą intensywne działania public relations skierowane głównie do czytelników „prasy kolorowej”. Dlatego też w „Polskich Dniach” co roku bierze udział ponad 40 osób znanych z pierwszych stron gazet. To oni zachęcają Polaków do spędzania wakacji w ruchu, prezentują nowe dyscypliny sportowe, rywalizują z polskimi turystami na stokach narciarskich, kortach tenisowych i boiskach.

Przez trzy ostatnie lata „Polskie Dni” odbywały się w Maso Corto. Od tego roku inicjator projektu zdecydował się przenieść imprezę do Austrii.
Kaprun i Europasportregion dają nowe możliwości aktywnego wypoczynku. Można tu uprawiać dyscypliny, niekoniecznie związane z narciarstwem, jak choćby: canyoning, paralotniarstwo, rafting czy golf. Kaprun i okoliczne Zell Am See to również popularne parki wodne oraz jezioro – idealna propozycja dla miłośników surfingu i żeglarstwa – opowiada Katarzyna Gałuszka z TESTA Communications.

Kaprun to popularna wśród rodaków miejscowość, głównie zimą. Chcemy udowodnić, że to również świetne miejsce na spędzenie urlopu latem. Nie mam żadnych wątpliwości, że nam się to uda.  Sukces Maso Corto jest tego najlepszym przykładem. Małą, nieznaną wioskę, w ciągu trzech lat wypromowaliśmy jako popularne i modne miejsce wakacyjnego wypoczynku wielu Polaków – dodaje Katarzyna Gałuszka.

„Polskie Dni – Kaprun 2006” odbędą się w terminie 8-15 lipca. Będą oficjalną kontynuacją imprezy odbywającej się pod tym samym tytułem od trzech lat. Informacje dotyczące artystów i gości, którzy przybędą tego lata do Kaprun, a także program eventu publikowane są na bieżąco na stronie www.polskiedni.pl.

2006-07-10

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com