facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-10-19
 

Polska premiera The Grand Bizarre

Najnowszy film wytwórni Poor Boyz Productions to doskonała mieszanka niesamowitych wyczynów na nartach i pozytywnego klimatu, która sprawia, że chce się  samemu wskoczyć na dwie deski i cieszyć jazdą. W sobotę każdy, kto odwiedził zakopiańskie kino Sokół, miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.
Polska premiera filmu narciarskiego The Grand Bizarre, uznanego w czasie festiwalu IF3 za najlepszą tego typu produkcję tego roku, przyciągnęła ponad 300 widzów.

Większość stanowili młodzi ludzie, dla których - podobnie jak dla bohaterów filmu - jazda na nartach oznacza ewolucje na różnego rodzaju przeszkodach czy jazdę  poza trasami.

Organizowana przez portal ski2die.pl impreza przyciągnęła też wiele osób, które pierwszy raz miały okazję zobaczyć Bobby’ego Browna wykonującego triple corka, Dane’a Tudora skaczącego w głębokim puchu, czy LJ’a Strenio zjeżdżającego po podwójnie łamanym i skręconym railu.

Pewne jest, że zarówno na nich jak i na bardziej obeznanych z tematem widzów, film wytwórni Poor Boyz Productions zrobił ogromne wrażenie. Potwierdziły to pozytywne komentarze, których nie zabrakło zarówno po samym pokazie jak i na afterparty w klubie Dworzec Tatrzański, gdzie dyskusje na temat poszczególnych ujęć płynnie łączyły się z tymi dotyczącymi planów na nadchodzący sezon.

fot. lucekphoto.com

Jak powiedział Andrzej Lesiewski, organizator imprezy - „Chcieliśmy pokazać freeskiing, czyli najmłodszą narciarską konkurencję olimpijską szerszej publiczności. Film taki jak The Grand Bizarre to jedna z najbardziej atrakcyjnych form, w jakiej można to zrobić. Myślę, że przynajmniej część zgromadzonych osób zainteresuje się tym sportem na dłużej niż tylko na ten jeden wieczór.”

To nie ostatnia impreza, jaką przygotował na tę jesień portal ski2die.pl. Już pod koniec listopada w Warszawie w Kinie Luna obędzie się polska premiera filmu "Attack of La Nina". Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronach: www.ski2die.pl i www.facebook.com/ski2die

Partnerzy imprezy: TwoTip, Biuro Promocji Zakopanego, Kino Sokół, Infogram, Dworzec Tatrzański


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-19
HYDEPARK
 

MNICH I KARABIN – w kinach od 2 sierpnia

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com