facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-06-18
 

Polska premiera filmu „UnReal”, czyli rowerowe Hollywood w Krakowie!

UAKTUALIENIE - INFORMACJA OD ORGANIZATORA:

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE Z PRZYCZYNY NIEZALEŻNYCH OD NAS ZMUSZENI JESTEŚMY ODWOŁAĆ PREMIERĘ FILMU ROWEROWEGO „UNREAL”, KTÓRĄ PLANOWALIŚMY NA 18 CZERWCA.
Wytwórnia z opóźnieniem poinformowała nas o zmianie terminu premiery światowej filmu w Vancouver z 12 na 18 czerwca. W związku z tym stwierdzili, że nie mogą zagwarantować nam dostarczenia filmu na czas oraz, że przez różnicę czasu (9 godzin) nasz pokaz odbyłby się przed ich pokazem. Fakt ten kolidowałby z ich ustaleniami ze sponsorami. Jest nam bardzo przykro, ale nie mamy na to wpływu i musieliśmy odwołać wydarzenie.
Osoby które zdążyły kupić już bilety otrzymają oczywiście zwrot pieniędzy. Jeżeli bilet kupiło się w kasie kina Kijów.Centrum, to trzeba zgłosić się do kas kina z biletami i otrzymacie zwrot. Osoby które zakupiły bilet w systemie Ekobilet, otrzymają zwrot na konto z którego dokonywały płatności.

 

 


Już 18 czerwca, krakowskie kino Kijów.Centrum, po raz kolejny ugości niezwykle ciekawe wydarzenie łączące sport i kinematografię. Tego dnia odbędzie się tam polska premiera filmu „UnReal”, pokazującego do czego zdolna jest światowa czołówka rowerzystów górskich w poszukiwaniu nowych wrażeń.UAKTUALNIENIE: Zgodnie z tytułem, twórcy „UnReal” postawili na zrealizowanie scen jakich widzowie filmów rowerowych nie mieli okazji wcześniej oglądać. Na ekranie zobaczymy więc nie tylko klasyczną scenerię dla rowerów górskich, ale także śnieg czy galopujące stada dzikich koni. Dokładając do tego absolutną elitę zawodników tej dyscypliny (m.in. Brandon Semenuk czy Graham Agassiz) otrzymamy wybuchową mieszanką nakręconą w prawdziwie hollywoodzkim stylu.


Za produkcją filmu stoją dwie niezwykle doświadczone ekipy – Teton Gravity Research oraz Anthill Films. Ciekawostką jest fakt, że pierwsza z wymienionych wytwórni nie uczestniczyła dotąd w produkcji filmu rowerowego. Nie należy jednak zapominać, że TGR to jedna z najstarszych i najbardziej uznanych wytwórni filmów narciarskich i snowboardowych, mająca na swoim koncie liczne nagrody oraz ponad 30 zrealizowanych pełnometrażowych produkcji! Anthill Films to z kolei młoda wytwórnia związana ściśle ze sceną kolarstwa górskiego, ale posiadająca już swoją ugruntowaną pozycję i markę. 


Widzowie, którzy przybędą na premierę znajdą się w gronie pierwszych osób na świecie, które zobaczą film. Krakowski pokaz został bowiem dodany do serii premier, odbywających się w krótkim czasie po światowej premierze w Vancouver. Z pewnością można liczyć na dużą dawkę pięknych zdjęć na wielkim ekranie kina Kijów.Centrum, sportowej akcji graniczącej z niemożliwym i emocji, które spowodują, że po wyjściu z kina widzowie nie będą myśleli o niczym innym niż jazda na rowerze górskim!

 

Trailer filmu:
Szczegóły wydarzenia:

Miejsce: Kino Kijów.Centrum, Kraków

Data: 18.06.2015

Godzina: 20:30

Bilety w cenie 19 zł: http://bit.ly/BiletyNaUnReal oraz kasy kina Kijów.Centrum


 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Maciek Szopa
 
2017-01-16
FOTO-VIDEO
 

Miejscówki Mniej Znane - Bafa Lake, Turcja

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-07-01
FOTO-VIDEO
 

Piotr Schab na Papichulo 9a+

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-06-10
FOTO-VIDEO
 

25 lat Action Directe - filmowa relacja z gali

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-20
FOTO-VIDEO
 

Droga na Everest FILM

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-05-18
FOTO-VIDEO
 

Tagas Expedition na filmie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com