facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-11-14
 

Polska firma w konkursie ISPO BRANDNEW Awards

Już po raz 12 na targach ISPO MUNICH zostaną przyznane nagrody ISPO BRANDNEW Awards dla produktów innowacyjnych. Z radością informujemy, iż do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się polska firma Polferro prezentując mobilną ściankę wspinaczkową WALL BE SAFE.
Mogą Państwo wesprzeć polskiego kandydata do nagrody ISPO BRANDNEW Awards oddając na niego głos w internetowym głosowaniu prowadzonym na facebooku: http://www.facebook.com/ispo.brandnew.awards, zakładka Hottest Brands. Wystarczy polubić stronę, przejść do aplikacji Hottest Brands, wyszukać  i wybrać z tabeli WALL BE SAFE (klikając na nazwę, rozwinie się materiał prasowy oraz film), a następnie „zalubić” klikając na ikonę gefällt mir pod informacją  prasową WALL BE SAFE. Zachęcamy również do wpisywania merytorycznych komentarzy w języku angielskim.

Głosowanie trwa do 22 listopada 2011!

WALL BE SAFE to mobilna ścianka wspinaczkowa, której rozłożenie i przygotowanie do użytkowania zajmuje 10 minut!


Ścianka posiada 3 niezależne tory wspinaczkowe na wysokości 7,4 metra, każdy z osobnym systemem pomiaru czasu. Trzy kolory uchwytów pozwalające na wybór optymalnego poziomu trudności, a dla dzieci przygotowane są specjalne uchwyty. Dodatkowo, pozycja x-max, odchylająca ściankę 6 stopni od pionu, pozwala na jej użytkowanie w pozycji z tzw. „przewieszką”.

Każdy z torów wyposażony jest w podwójny system automatycznej asekuracji, dzięki czemu nie jest potrzebna asekuracja instruktora. Ścianka została także wyposażona w system ostrzegania przed wiatrem. 

Więcej informacji znajduje się na stronie www.wallbesafe.pl.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com