facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-11-25
 

Polary z rabatem 50% na 8a.pl

Wybierz kurtkę i wskaż polar który chciałbyś z nią połączyć, a my obniżymy jego cenę o 50%!
Dostępne w naszej ofercie kurtki typu 3 w 1, z odrębną wpinką polarową, stworzono, abyś czuł przyjemne ciepło i komfort przez całą zimę, ale także miał opcje cieńszego ubioru na wypady górskie wiosną czy latem. W pełni funkcjonalne kurtki przeciwdeszczowe, wykorzystujące najlepsze membrany (HyVent, Gore-tex, Aquatex itp.), oprą się największym lipcowym ulewom i śnieżnym burzom zimową porą. Kurtka polarowa utrzyma wysoką temperaturę przy ciele - bez względu na to czy wspinasz się w rakach na ośnieżony szczyt, czy też wracasz do schroniska chłodnym, letnim wieczorem (z kurtką zewnętrzną na dnie plecaka).
 
Jeśli jednak żadna z `gotowych` propozycji nie spełnia Twoich oczekiwań - mamy dla Ciebie niebywałą propozycję: sam wybierz kurtkę i wskaż polar, który chciałbyś z nią połączyć, a my obniżymy jego cenę o 50%!

Tak! Dokonując jednoczesnego zakupu kurtki zewnętrznej oraz polarowej w dniach 25 listopada - 2 grudnia, za wpinkę zapłacisz tylko połowę!
 
W opisie produktów objętych promocją znajdziesz nasze sugestie odnośnie najlepiej dopasowanych polarów - decydując się na jeden z nich oszczędzisz 50% ceny.
 
źródło: 8a.pl
 3 w 1
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com