facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-10-21
 

Polartec na Facebooku

Pod koniec września br. marka Polartec uruchomiła fan page Polartec Poland w serwisie społecznościowym Facebook.
Za pomocą fan page Polartec Poland sympatycy marki oraz miłośnicy podróży i aktywnego trybu życia będą informowani nt. bieżących wydarzeń outdoorowych, zawodów czy festiwali podróżniczych. Wyjątkowa sytuacja biznesowa Polartec® – fakt współpracy ze znanymi polskimi i zagranicznymi firmami – umożliwia także informowanie fanów o nowościach wielu czołowych odzieżowych marek.

Dodatkowo, na fan page Polartec Poland organizowane są konkursy, w których nagrodami jest odzież czy akcesoria, polskich i światowych marek, wykonana z dzianin Polartec®. Pierwszy konkurs foto właśnie trwa – termin nadsyłania zdjęć to 26 października.
Ponadto, na Polartec Poland będą umieszczane informacje o różnych akcjach oraz wydarzeniach, w których Polartec® ma swój udział bądź jest ich organizatorem.

Przykładem jest POLARTEC® CHALLENGE – coroczny program grantowy, do którego mogą zgłaszać się wszystkie osoby, pojedynczo lub w grupach, które mają plan wyprawy i potrzebują wsparcia w jej realizacji. Marka Polartec® dysponuje pulą 10 000 $, a wytypowani zwycięzcy zostaną także ubrani od stóp do głów w odzież wykonaną z dzianin Polartec®. Termin nadsyłania aplikacji do programu Polartec® Challenge mija 1 listopada br.
 
Więcej na fan page Polartec Poland: http://www.facebook.com/Polartec.Poland

Program Polartec® Challenge: http://www.polartec.com/#/polartec-challenge/
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2020-09-30
BIZNES
 

Salewa – nowy salon firmowy w Poznaniu

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
Goryonline
 
2020-09-08
BIZNES
 

Decathlon uruchamia Ruch Obrońców Gór

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2020-07-20
BIZNES
 

PZU funduje sprzęt dla GOPR

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2020 Goryonline.com