facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-09-16
 

Pół wieku na Połoninach (26 września, Bieszczady)

Pod koniec września Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie ma zaszczyt po raz 50. zaprosić w góry na studencki rajd Połoniny.
Każdy uczestnik jest mile widziany, niezależnie od wieku i doświadczenia w górach; wystarczą mocne buty, plecak i dobry humor. Będzie okazja odwiedzić zapomniane przez wszędobylską cywilizację doliny, a także pozachwycać się dziką przyrodą w jesiennej szacie.

Jak co roku, do wyboru będą różne trasy - tygodniowe i kilkudniowe, z noclegami w namiotach lub stodołach gościnnych gospodarzy. Wszystkie trasy łączy jednak wędrówka z plecakiem przez urokliwe wrześniowe Bieszczady, dobra zabawa oraz ześrodkowanie, czyli pełne atrakcji spotkanie wszystkich wędrowców na koniec rajdu.

Tym razem trasy spotkają się 26 września w Woli Michowej, gdzie z okazji jubileuszowej edycji rajdu oprócz tradycyjnego wspólnego ogniska przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Wieczór uświetni m.in. koncert Słodkiego Całusa Od Buby i zespołu Bez Jacka, a także Maćka Służały - wykonawców dobrze znanych wielu turystom i miłośnikom poezji śpiewanej.

Przewodnicy SKPB Warszawa prowadzą wyjazdy nieodpłatnie, dla własnej satysfakcji. Dzięki temu można naprawdę tanio pochodzić po górach w miłym gronie. Więcej informacji o imprezie, w tym opisy tras i regulamin, znajduje się na stronie www.skpb.waw.pl.

Zapraszamy!

SKPB Warszawa


Źródło: bezdroza.com
 Pół wieku na Połoninach
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com