facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-07-10
 

Pojemnik na wodę marki Rockland

Pojemnik na wodę uważam ostatnio za jedną z przydatniejszych rzeczy na naszych wyjazdach, nie licząc oczywiście namiotu, mat, śpiworów i urządzeń grzewczych wraz z naczyniami.

Kiedyś taki przedmiot uważałabym za zbytek rozpusty finansowej, niepotrzebne zabieranie miejsca w samochodzie, absurdalnym pomysłem uzałabym troczenie go do plecaka oraz wydawałoby mi się, że można by go skutecznie zastąpić czymś innym, np. zwykłą plastikową butelką po wodzie mineralnej.

Moje podejście do aspektu niezbędności pojemnika na wodę podczas biwaków zmieniło się diametralnie, choć musiałam do tego długo dojrzewać. I mimo że jestem pewna, że wiele osób ma podobny pogląd na potrzebę zakupienia tego sprzętu, jak ja miałam kiedyś (patrz wyżej), to jednak chciałabym przekonać na moim przykładzie choć parę osób, że warto w taką rzecz zaopatrzyć się na wakacje.

Używam obecnie pojemnika na wodę firmy Rockland o pojemności 15 l. Firma Rockland ma w swojej ofercie także zbiornik 10-litrowy, składany w harmonijkę. Mnie jednak zależało na dużej objętości oraz podobał mi się bardziej kształt tego 15-litrowego. Jak się okazało później – dla mnie osobiście był to największy atut pojemnika.

Stanowi on bowiem sześcian, który wypełniony wodą można stabilnie postawić w dowolnym miejscu – na ławce, stoliku, w bagażniku samochodu czy na jakimkolwiek innym podwyższeniu, by swobodnie nalać sobie potrzebną ilość wody do menażki, umyć pod bieżącą wodą ręce lub brudne naczynia...

Dalszy ciąg na stronie: http://www.ceneria.pl/Pojemnik_na_wode_male,_tanie,_a_cieszy,6084,444,0,1,I,informacje.html
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com