facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-11-07
 

Podróż rowerem przez Meksyk - slajdowisko w SKG

Jak podróżować rowerem po Meksyku? Czy to kraj bezpieczny, a jego mieszkańcy są przyjaźni? Studencki Klub Górski zaprasza serdecznie na  pokaz slajdów, który odbędzie się w środę (14.11) o godzinie  20:15 w Auli Starego BUWu, Kampus Główny UW. O swojej rowerowej wyprawie pełnej przygód opowie Piotr Strzeżysz.
Podróż z Las Vegas do Meksyku była w pewnym sensie kontynuacją niedokończonej trasy z Alaski do Meksyku, którą Piotr przerwał w ubiegłym roku, a dokończył w minione właśnie wakacje.
Meksyk, paradoksalnie, okazał się o wiele bezpieczniejszy od Stanów Zjednoczonych, a już na pewno bardziej gościnny. Mieszkańcy okazali się przyjacielscy i wyrozumiali dla rowerzysty, który nagminnie łamał przepisy i często nocował i stołował się w miejscach bynajmniej do tego celu nieprzeznaczonych.

Podróżowanie rowerem pozwalało na właściwą perspektywę poznawania kraju, poznawania krótkiego i zapewne powierzchownego, ale pełnego słońca, uśmiechu i dobrego słowa. Tym uśmiechem i gorącym meksykańskim słońcem autor pokazu będzie chciał się podzielić poprzez zdjęcia i film, które zaprezentuje na pokazie slajdów.


Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o tym i innych pokazach znajdziecie na stronie: http://www.skg.uw.edu.pl/slajdowiska
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com