facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-12-09
 

Podróż przez USA (14 grudnia, Kraków)

Turystyczne Koło Naukowe "Wagabunda" zaprasza serdecznie na spotkanie z Michałem Majem, studentem, grafikiem i podróżnikiem , który latem 2010 odbył podróż do USA.
W trakcie ponad 3-miesięcznego pobytu starał się dowiedzieć, jak naprawdę wygląda dzisiejsza Ameryka, jak żyją jej mieszkańcy wymieszani w jednym, wielkim, kulturowym tyglu i co USA ma do zaoferowania poza Statuą Wolności i hamburgerami.
 
"Stany mają coś w sobie. Coś, co przyciąga ludzi, coś, co sprawia, że wielu marzy o tym, aby się tam osiedlić. Jaka jest Ameryka naprawdę? Czy wizja „American dream” nadal istnieje? To nie będzie zwykłe slajdowisko. To będzie podróż przez wschodnie wybrzeże USA, od Bostonu przez Nowy Jork, Waszyngton - na Key West na samym końcu Florydy. Podróż autobusami, pociągami, samochodem. Wspólnie będziemy się denerwować amerykańskim podejściem do życia, wspólnie będziemy błądzić i szukać właściwej drogi. Podejmiesz wyzwanie i przyjdziesz na spotkanie?"
 
Michał Maj - człowiek mający za dużo zainteresowań. Trenuje parkour, nurkuje, zajmuje się fotografią, jeździ na nartach, żegluje i dla kontrastu je dużo słodyczy i spędza masę czasu przy komputerze. Uwielbia podróże. Był w napromieniowanym Czarnobylu, spędził półtora miesiąca w wiosce z Eskimosami na zachodzie Alaski i przejechał całe wschodnie wybrzeże USA. Prowadzi blog o rozwoju osobistym zyciejestpiekne.eu. W wolnym czasie studiuje Stosunki Międzynarodowe. 
 
Slajdowisko odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 14.12.2010 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27). 
 
Zapraszamy wszystkich serdecznie
Wstęp wolny
TKN Wagabunda

 fot. Michał Maj
 fot. Michał Maj
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com