facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-11-12
 

Pociągiem do Chin - pokaz

Idea była prosta. Iść na dworzec w Warszawie, wsiąść do pociągu i po 3 tygodniach wylądować w Pekinie, a po drodze spełnić kilka swoich marzeń. Jakie marzenia można spełnić podczas takiej podróży? Po pierwsze - wychylić głowę w kolei transsyberyjskiej, po drugie odwiedzić jurtę w Mongolii, po trzecie - zjeść miskę ryżu w Chinach!
Niesamowite zetknięcie z trzema wspaniałymi krajami. Dowiedz się, jak przypadkowo wziąć udział w szalonej imprezie na dachu auta w centrum Moskwy, jak otworzyć drzwi w ostatnim wagonie kolei transsyberyjskiej i wychylać się przy wschodzie słońca czy galopować konno po stepach Mongolii. ....

Poznaj uroki zimnego Bajkału, gorącej rosyjskiej banji i zasmakuj odrobinę rosyjskiego temperamentu. Na deser Mongolia z grzbietu konia i zatłoczony Pekin na rowerze.

Michał Maj
- Człowiek mający za dużo zainteresowań. Prowadzi własną firmę, pisze bloga www.zyciejestpiekne.eu i dużo podróżuje. W ciagu ostatnich trzech lat zwiedził Indie, żył 1,5 miesiąca z Eskimosami na zachodzie Alaski, pojechał autostopem do Maroka i przejechał całe wschodnie wybrzeże USA. W wolnym czasie próbuje skończyć studia.

Slajdowisko z cyklu „Świat bliższy niż sądzisz…” odbędzie się o godz. 19.00 we wtorek 13.11.2012 w sali nr 9 pawilonu Sportowo-Dydaktycznego na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27).

Wstęp wolny

Organizator: TKN Wagabunda

www.wagabunda.krakow.pl
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-08-31
HYDEPARK
 

Ukryte wartości górskiej książki

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com