facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-10-31
 

Po raz kolejny sukces ISPO Academy

W dniach 28–29 października odbyła się kolejna edycja Ispo Academy - tym razem w Otwocku pod Warszawą. Impreza z roku na rok zyskuje coraz większą rangę i staje się wydarzeniem, na którym spotkać można zarówno najważniejsze sklepy, jak i przedstawicieli kluczowych firm dystrybucyjnych w Polsce.

 

Wysoka frekwencja wynika z bardzo ciekawego programu merytorycznego – o tym za chwilę – ale również z atmosfery, która umyka nam w codziennym życiu i ku mojemu przerażeniu staje się czymś wyjątkowym i ważną wartością dodaną. Wycieczka rowerowa, ognisko, prezentacje nowości outdoorowych, wszechobecny duch sportu, aktywności i dobrego humoru stanowił wyśmienite tło dla profesjonalnych szkoleń i warsztatów biznesowych.

 

Całość eventu podzielona była na część przeznaczoną dla dziennikarzy oraz część ściśle dedykowaną branży sportowej. Dziennikarze  mieli przyjemność zapoznania się i potestowania produktów Fjällräven oraz Brunton, a także rowerów marki SpeedWood. Zaprezentowano outdoorowe kolekcje marki Thule oraz bardzo ciekawą aplikację mobilną dla sportowców sportovia.pl. 

 

Bogatszy i bardziej merytoryczny był oczywiście program biznesowy. Zainteresowani mogli więc z pierwszej ręki dowiedzieć się o możliwościach, wymaganiach technicznych, procedurach związanych z obecnością jako wystawca na targach ISPO. Prelegenci wskazywali na trendy i podpowiadali jak optymalnie przygotować się do  targów, aby wycisnąć z nich maksimum korzyści. Zaprezentowane zostały również imprezy ISPO Beijing oraz ISPO Shanghai. Sporo uwagi poświęcono realnym szansom oraz korzyściom, jakie daje wejście na te dość egzotyczne dla nas rynki.

 

Właściciele sklepów dostali zaś solidną porcję naprawdę cennej wiedzy dotyczącej Visual Merchandisingu, tworzeniu grup zakupowych i korzyści z tego wynikających oraz problemu, z którym boryka się wiele, jeśli nie większość naszych rodzimych sklepów outdoorowych, a więc przetowarowania.  

 

Ci, którzy pojawili się w Otwocku, zyskali cenną wiedzę, która podana była w atrakcyjny i przyjazny sposób, co ważne każdy z prelegentów był naprawdę otwarty i chętny do pomocy. Można było bez żadnych ograniczeń indywidualnie dopytać o szczególnie interesujące kwestie lub wręcz wymienić się emailami i umówić na pomoc online.

 

Tych których nie było, nie bardzo potrafię zrozumieć.  Szkoda nie skorzystać z tak wiele wartej i tak dobrze podanej wiedzy. Mnie pozostaje jedynie pogratulować organizatorom i w 100% zarekomendować udział w kolejnych edycjach.

 

Marek Obara

 Gospodarz spotkania Pani Joanna Biernacka-Goworek
 Konferencja Fjällräven
 Prezentacja Thule
 Klimaty ISPO
 Stoiska firmowe w sali konferencyjnej
 
 Prezentacje ekspertów ISPO
 Jedna z ciekawszych prelekcji dotyczących Visual Merchandisingu
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
 
Maciek Makowski
 
 
Maciek Makowski
 
2023-06-29
BIZNES
 

Baseny w Krempnej już otwarte!

Komentarze
0
 
 
Maciek Makowski
 
 
Kinga
 
2023-05-09
BIZNES
 

NNormal - nowa marka biegowa w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com