facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-05-15
 

Plecaki Patagonia z rabatem 30%

Torby i plecaki Patagonia kupimy 30% taniej w sklepie Moko.pl.

W sklepie Moko.pl torby i plecaki marki Patagonia można teraz kupić 30% taniej. Duży wybór modeli oraz kolorów.W sprzedaży m.in.

Plecak Patagonia Black Hole

Wykonany jest z tego samego wodoodpornego materiału, co klasyczne troby podróżne Black Hole Duffel. Łączy w sobie cechy plecaka wspinaczkowego z dodatkowymi atrybutami plecaka miejskiego. Dzięki zastosowaniu woodpornego materiału wszystkie rzeczy bedą chronione nawet gdy zaskoczy cię deszcz w miejskiej dżungli. Dostęp do głównej kieszeni jest szeroki i wygodny, zamykany klapą zapinaną na zamek.


Plecak posiada wewnątrz kieszeń do przenoszenia laptopa  o wielkości do 15" lub bukłaka z wodą oraz 2 kieszenie wyposażone w organizer i zaczep na klucze. W klapie plecaka znajduje się kieszeń na drobne przedmioty oraz taśmy troczne, do których spokojnie można przymocować deskorolkę lub matę do jogi. Boczne taśmy kompresyjne umożliwiają przytroczenie do plecaka dodatkowych akcesoriów. Dla komfortu noszenia szelki zostały specjalnie wyprofilowane i zaprojektowane tak, aby odprowadzały wilgoć. Plecy są specjalnie profilowane tak, aby zapewnić cyrkulację powietrza. Całość wykonana z poliestru (50% solution-dyed) z laminatem typuTPU oraz wykończeniem DWR (durable water repellent).


Źródło: www.ceneria.pl

 


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com