facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-06-08
 

Plecak Thule Versant 50 - nie tylko bagażniki

Niemałym, a jednocześnie miłym zaskoczeniem była dla mnie informacja, że Thule (znana marka boksów dachowych i bagażników na rowery i narty) zaczyna produkować również plecaki.

Tekst: Darek Gruszka / Ceneria.pl

 

Byłem ich bardzo ciekaw i zastanawiałem się, jak legendarna jakość, znana mi z użytkowanych wcześniej akcesoriów, będzie również widoczna w zupełnie innym produkcie, jakim jest plecak. Moją ciekawość zaspokoił plecak THULE Versant 50, jaki otrzymałem do przetestowania.

 

Na wstępie już mogę napisać, że plecak sygnowany marką THULE jest godny tego logotypu. W ostatnich latach w branży outdoor trwa ciągła pogoń za lekkością. Spora ilość dodatków lub trwały materiał oznacza większy ciężar, dlatego często rezygnuje się z wygód na rzecz niższej wagi, co niestety przeważnie nie sprzyja jakości. Okazuje się, że THULE potrafiło stworzyć plecak, który ma NAPRAWDĘ wszystkie fajne elementy, przez niektórych zwane bajerami, jednocześnie wygląda na trwały i jest stosunkowo lekki. Znajdziemy w nim wszystko, co jest niezbędne do wygodnego użytkowania plecaka, a z czego czasami w pogoni za lekkością rezygnują inni producenci...

 

Szczegółowy opis znajdziecie w recenzji na stronie www.Ceneria.pl.

 

Źródło: www.ceneria.pl

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com