facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2013-05-07
 

Playtime is back! Czyli majówka z marką Keen

I już jest! Jest długo wyczekiwana wiosna, a co za tym idzie - majowe weekendy. To ten wspaniały okres,  kiedy wszystko się zieleni, świat nabiera kolorów, a zakochani wychodzą z ukrycia na romantyczne spacerki.
Ale przecież wiosna nie tylko czas na wieczorne przechadzki, to zdecydowanie czas na rozpoczęcie sezonu pełnego zabawy, a majówka idealnie się do tego nadaje! Tylko pomyśl ile niezapomnianych wrażeń i wspomnień z zeszłego lata chowasz w pamięci. Najwyższa pora na zdobycie nowych doświadczeń i  przygód.


Jedyne czego ci trzeba do szczęścia, to porządne obuwie, w którym poczujesz, czym jest prawdziwy komfort i bezpieczeństwo, nie rezygnując z zabawy z najbliższymi w majowe dni.

Takie buty i satysfakcję może dać ci tylko marka Keen i nowa, letnia kolekcja KEEN.CNX!

       

Od wielu lat możesz się cieszyć najlepszym obuwiem dzięki firmie Keen. Nie zapominaj o niej i w tym roku, wybierając się na weekend majowy z całą rodzinką, ponieważ to właśnie te wspólne chwile są dla ciebie i dla nas najważniejsze! Z kolekcja KEEN.CNX wiosenny czas należy do ciebie i to bez znaczenia czy właśnie zdobywasz szczyty czy bawisz się z psem na polanie. Dzięki wszelkim specyfikacjom oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym KEEN, bezpieczeństwo swoje oraz bliskich masz jak w banku!  Nie straszne już ci będą wszystkie górki i inne pagórki, które spotkasz na swojej drodze, ponieważ dzięki systemom stabilizacyjnym nie przytrafią ci się niechciane kontuzje czy przykre wypadki.

Chcesz mieć zawsze suche i ciepłe stopy? Żaden problem!
W butach KEEN.CNX  nie odczujesz różnicy, wędrując  w pełnym majowym słońcu lub podczas wiosennej burzy, bo twoje stopy będą się czuły jak w naturalnym środowisku.

Pragniesz w końcu zaznać prawdziwego komfortu i wygody? Proszę bardzo!
W każdym modelu obuwia KEEN poczujesz się jak w domowych kapciach, gdy w rzeczywistości będziesz przemierzał górskie szlaki.

Kolekcja KEEN.CNX na wiosnę to buty idealne dla fanów mocnych wrażeń i dłuższych wycieczek, choć i miłośnicy spokojnych wędrówek nie będą narzekać.  Dlatego nie ma na co czekać@ Zabierz całą rodzinkę i ruszajcie z KEEN.CNX na majówkę waszego życia! 
Playtime is back!


Kolekcja KEEN  wiosna-lato 2013

HAVEN CNX WOMEN

 
VERDI WP MEN
 
 
JAMISON KIDS


 
Więcej informacji na stronach:

www.keen.pl

www.sklep.keen.pl

http://www.facebook.com/pages/KEEN-Polska/17171516285401
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com