facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2011-04-11
 

PlayTime is back - Keen rozpoczął nową kampanię

W Keenie nastała nowa era – era pełnego fascynacji czerpania przyjemności i pozytywnej energii z przebywania na naszym naturalnym placu zabaw, jakim jest outdoor!
A jak zapewne pamiętacie w myśl filozofii marki Keen outdoor jest każdym miejscem bez sufitu!

Głównym celem kampanii „Playtime is back” jest zachęcenie do zrobienia sobie krótkiej przerwy od stresów i pośpiechu wypełniających większość zapracowanych dni. Zastanówcie się przez chwilę, kiedy ostatni raz uwolniliście się na jakiś czas od zgiełku codzienności i wyruszyliście w plener? Przypomnijcie sobie, gdzie spędzaliście czas będąc dziećmi i co robiliście podczas całodziennych zabaw. Keen chce przypomnieć Wam te beztroskie chwile i zainspirować do zrobienia sobie małego urlopu od zmagań z codziennością – nawet jeśli ma to być 15-minutowa kawa w parku!

Keen chcemy zachęcić do korzystania z otaczającego nas wszystkich naszego outdoorowego placu zabaw! I niezależnie od tego, czy będzie to wyprawa w dalekie góry, weekendowy spływ kajakowy, rodzinna wycieczka rowerowa, czy po prostu spacer po okolicy. Liczy się, żeby tam ruszyć i czerpać z tego jak najwięcej przyjemności!


Dajcie się porwać w miejsca bez sufitu! Playtime is back!

Obejrzyj wideo "Play time is back"
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com