facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-05-18
 

Pierwszy Radomski Festiwal Górski już w ten weekend!

Po raz pierwszy w Radomiu w partnerstwie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” 18 i 19 maja MOK „Amfiteatr” organizuje festiwal poświęcony tematyce gór i podróży.

 

"Odwiedzą nas znakomici goście ze swoimi opowieściami o zdobywaniu najwyższych gór świata, a także o eksploracji jaskiń. Będziemy mogli skonfrontować się z autorami poczytnych górskich historii oraz obejrzeć filmy poświęcone festiwalowej tematyce w ramach Lądek Film Tour." – mówi Anna Dudziak, kierowniczka Działu Projektów Kulturalnych Amfiteatru, pomysłodawczyni festiwalu.

 

Szczegółowy program wydarzeń i ich opisy na profilach na Facebooku: Amfiteatr w Radomiu oraz specjalnie dedykowanemu imprezie - Radomski Festiwal Górski.  

Bilety w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” przy ul. Parkowej oraz na BILETYNA.PL: jednodniowy 30 zł, dwudniowy 50 zł. Liczba miejsc ograniczona!

 

Patronat medialny nad festiwalem objęła Radomska Grupa Mediowa. Nas będziecie mogli również tam spotkać - do Radomia wybieramy się z całym stoiskiem i bogatą ofertą książkową (dostępne będą zarówno najnowsze pozycje wydawnictwa GÓRY BOOKS jak i zaprzyjaźnionych z nami wydawnictw). Stoisko GÓR będzie czynne od godziny 13:30 w sobotę. Szukajcie nas w "Amfiteatrze"!

 

Autorem grafiki jest Marcin Kucewicz.


Źródło: informacja prasowa & info własne

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com